2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب بزن من هستم الان تو خصوصی بودیم میخواستم بهش بگم شب اگه هست دورهمی بزنیم که خودش گفته تو بزنی

خوبيش اينه 

خنديدن و دور هم بودنو به اين ميبينه من تاپيك بزنم طبق معمول بعضيا بيان حمله كنن به من 😐😂😂😂

@sara1990    

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
اها پس تگم کن😍😍جیگر منی❤

حتمااا تگت ميكنم😘😘

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
@varparide25 ‍ 

توو تل بهش پيام دادم ببينم چرا قطع شده باز

خوبيش اينه  خنديدن و دور هم بودنو به اين ميبينه من تاپيك بزنم طبق معمول بعضيا بيان حمله كنن به ...

مهم نیستن اونا که حمله میکنن  اصلا به چشم نمیان از بس دوست داشتنی تاپیکاتم به دل میشینه😍

2740
خوبيش اينه  خنديدن و دور هم بودنو به اين ميبينه من تاپيك بزنم طبق معمول بعضيا بيان حمله كنن به ...

همهشون به کلیه چپمن فقط من نازم

مگه نه نازی😈

I am a queen because I have a cute mad king
مهم نیستن اونا که حمله میکنن  اصلا به چشم نمیان از بس دوست داشتنی تاپیکاتم به دل میشینه😍

جووون😍😍❤️❤️❤️❤️فدات بيشم كهه 

امشب كاراي خونه رو زودتر ميكنم ك بيام

فرهادم ميره كارگاه دوستش تا دير وقت نيست

همهشون به کلیه چپمن فقط من نازم مگه نه نازی😈

😂😂😂😂بله بله

اون  دختره (آوا) خیلی خوشششگله بعضی ها می گن زیبا ترین دختر چشمو مو مشکی ایرانه

عکس دیگه ای داری ازش؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40