2733
2734
عنوان

برنجم کرم زده چیکار کنم😥😥😥

925 بازدید | 29 پست

موقعی که خریدیم منتقل کردم به کیسه نخی و گذاشتمش خنک ترین جای خونه، زیرشم جعبه پلاستیکی گذاشتم و از دیوار فاصله دادم که دور تا دورش هوا در جریان باشه.

یه عالمه هم نمک ریختم لابه لاش.

الان باز کرم زده توش😩

در حدیه که توی سه پیمانه 4،5 تا دونه کرم داره .

کمک کنین چیکار کنم ؟؟؟

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم

باید رو پارچه پهن کنی میرن بیرون

افتاب ک بزاری کلا برنجت پودر میشه

بعد کرماش رفت 

نمک بزن سیر بزار و لیمو عمانی توش

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برنجش کهنه بوده منم یه کیسه خریدم همین طوری بود پرش کرم بود باشوهرم نشستیم پاکش کردیم کرمارو از توش برنداری اون کرما بزرگ میشن بال درمیارن 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارم😍💝
باید رو پارچه پهن کنی میرن بیرون افتاب ک بزاری کلا برنجت پودر میشه بعد کرماش رفت  نمک بزن سی ...

لیمو عمانی؟؟چه جالب نشنیده بودم

وَمَا أَرْس‍َلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهًٔ لَّلْعَالَمِینَ / ما تورا جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم
2738
برنجش کهنه بوده منم یه کیسه خریدم همین طوری بود پرش کرم بود باشوهرم نشستیم پاکش کردیم کرمارو از توش ...

نه خیلی تازه بود اتفاقا،انقد که نمیشد درست کنم شفته میشد یکی دو ماه اول

فکر کنم وقتی کرم بزنه دیگه باید دور انداخت😐

نه ،کلا کرم و حشره توی برنج میزنه به طور طبیعی

نه خیلی تازه بود اتفاقا،انقد که نمیشد درست کنم شفته میشد یکی دو ماه اول

پاکش کن من نمک زدم زیر زدم هیچ فرقی نکرد کرماشو بردار تابیشترنشده

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارم😍💝
2706