2737
2734
عنوان

یه امسال بیخیال سفر بشین هیچی نمیشه هاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 1564 بازدید | 111 پست
بچه ها شما مهمونی های عید رو کنسل میکنین؟

ما میریم خونه مادرشوهرم

جایی هم عیددنی نمیریم عید فقط برادرشوهر و خاهرشوهر

امسال ب لطف خدا اونم نمیریمکاش کلا نریم بمونیم تهران

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین الان چالوس هراز قزوین به رشت ترافیکه دلت خوشه ها 😂😂😂😂😪😅😣😨 همه دارن میرن لب دِریا

جان مادرتون نیایین اقا من همین دیروز یه بشکه ویروس کر ونا ریختم تو دریا نیایین لامسبا😭😭😭😢😢😢ما بچه داریم جوونیم 😡😡😡😠😠😠

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
بچه ها شما مهمونی های عید رو کنسل میکنین؟

فقط خونه پدر مادرم و مادرشوهر پدر شوهر میریم دیگه همه را اونجا میبینیم بقیه را هم تلفنی عیدو تبریک میگم  . این بماند پنجشنبه مراسم ختم یکی از بستگانه اینو نمیشه نرفت دیگه 

2731
بله باید بسته شه،امان از اینا امان از فهم کمشون و ادعای دینداریشون تعصب نابجاشون امام رضا و حضرت مع ...

ولله حرم برای شفا نه انتقال بیماری اینجوری اون خادمای طفلی در معرض خطرن،من خودم چندسال اون اطراف تو هتل کار کردم وااااقعا بعضیا اصاااا رعایت نمیکنن یعنی ما مدام تعجب از کثیف کاریای بعضیا

2738
خخخخ  منب مادرشوهرم گفتم ب فامیلات بگو نیان خونه ی ما منم نمیرم خوشنون😂😆😆

خوشبحالت من اگه بگم دیگه هیچی،ولی باید یکاری کنم چون بچه کوچیک دارم

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
😶آخه چرا یعنی کنکورم ممکنه عقب بندازن من دانشجوعم کنکورم میخوام بدم 

کنکورو نمیدونم ولی نظام مهندسی آزموناشو کنسل کرد جشن امروزم که روز مهندسه کنسل سد کارای ثبت امضا و اثر انگشت و مابقی کارای تمدید پروانه را هم کنسل کرد 

چرااینقدر میترسی عزیزم  نمیدونم من خیی خونسردم یا ملت خیلی حساسن   والانمیدونم چراعین خی ...

من خودم کارای عادیمو روزمره رو انجام میدم اما واقعا سفر و جاهای شلوغ اشتباه برا یه پاساژ رفتن صدبار فک میکنم برم یانه دوتا تاپیک قبلم دوتا ویدئو از دوتا پزشک که جفتشون گفتن کارای عادی و روزمره رو برین مشکلی نیست

2706