2737
2739
عنوان

كي بلده اين مدلي درست كنه؟

143 بازدید | 7 پست

بچه ها واقعًا دلم ميخواد اينجوري برنجم بشه كسب بلده يادم بده؟

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍

توپلوز درس کن

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توپلوز درس کن

با قابلمه درست كرده اينجوري

2731

حدس ميزنم ته ديگ ماست و زعفرونه 

بعد دور قابلمه اب زعفرون داده و مدت زمان خيلى طولانى روى شعله پخش كن گذاشته كه طلايى بشه 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
با قابلمه درست كرده اينجوري

من همیشه برنجامو توپلو پز درس میکنم همینجوری میشه تو قابلمه درس نکردم اگه کردم اینجوری نشده

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
حدس ميزنم ته ديگ ماست و زعفرونه  بعد دور قابلمه اب زعفرون داده و مدت زمان خيلى طولانى روى شعله ...

بلدي بهم ياد بدي

بلدي بهم ياد بدي

فقط حدس ميزنم ،  امتحان كردنش ضرر نداره 

يه قاشق ماست و زعفرون و كمى برنج رو مخلوط كن 

روغن بريز توى قابلمه وسطش سيب زمينى بذار بعد از مواد ماستى بريز ته قابلمه 

برنج رو بريز توى قابلمه بذار تا دم بده بعد دور قابلمه اب زعفرون بريز و شعله پخش كن بذار با حرارت كم و مدت طولانى  تا  قشنگ ته ديگه بشه دورش 

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
2738