2737
2739
بچه هایی ک باردارید این روزا سونو و آزمایشگاه ها و اینا محدودیتی توش نیست؟ بخاطر کرو نا میگم

والا به سختی مامانم رو راضی کردم رفتیم انومالی و اکو قلب 

حالا میگه نمیدارم بری مطب 

داروهامم تموم شده 

میگه فکر کن قدیم هستی ما که دارو نمبخوردیم میوه بخور 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
والا هنوز نرفتم دارم تحقيق ميكنم ك غربالگرى اول رو برم يا ن  اخه با اين شرايط كرونا ميگم هر چى ...

سونو اول برا اندازه ان تی و گردن جنین مهمه 

حالا جنسیت مهم نیس

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه اون سونو معمولى ك دكترم تو مطبش انجلم داد شرايطم اوكى بود خدا رو شكر

اون اصلا نمیتونه ضخامت گردن رو بررسی کنه 

والا به سختی مامانم رو راضی کردم رفتیم انومالی و اکو قلب  حالا میگه نمیدارم بری مطب  دار ...

خيلى شرايط استرس زايى هست خدا كمكمون كنه و ايشاالله زود تر جو اروم شه 💟 

حالا كن ي عده ب خاطر تعطيليا دارن ميرن سفر 

هيچ جوره دركشون نميكنم 

معلوم ميس ما درست رفتار ميكنيم و جدى گرفتيم يا اونا🤔🤦🏻‍♀️

2738
والا به سختی مامانم رو راضی کردم رفتیم انومالی و اکو قلب  حالا میگه نمیدارم بری مطب  دار ...

بچه ها من تو اقدامم خیلی میترسم ای کاش نشه اصلا😭😭بچه نخواستم تو این اوضاع مریضی

من بيشتر چيزاى شور دوس دارم و با بيسكوئيت تُرد مينو و پسته نمكى حالت تهوع ام رو كم و كنترل ميكنم .&n ...

آره عزیزم ترشیجات خیلی دوس دارم،خیلی حالت تهوع دارم ولی باقرص بهتر میشه از همه بوخای دنیا متنفرم،خیلییییییی سردزد و درد زیر دل و کمر دارم خیلی زیاد جوری که فکر میکنم دارم پریود میشم

بچه ها من تو اقدامم خیلی میترسم ای کاش نشه اصلا😭😭بچه نخواستم تو این اوضاع مریضی

عزيزم توكلت بخدا باشه .منم با خودم ميگم كاش حامله نبودم ولى بعدش پشيمون ميشم 

تو اين دوره زمونه خيليا هستن ك در ارزو بچه ان پس الان اگه بگم كاش ناشكريه 

ان كس كه دندان  دهند نان هم دهد … 

برام دعا كن ❤️

آره عزیزم ترشیجات خیلی دوس دارم،خیلی حالت تهوع دارم ولی باقرص بهتر میشه از همه بوخای دنیا متنفرم،خیل ...

واى منم درد زير دلم تا هفته پيش خيلى زياد بود دقيقا فك ميكردم دارم پريود ميشم اما الان كم شده شايد هر دو روز يكبار درد بگيره/ايشاالله ك ويار و درد زير دلتون خوب بشه

2706