2733
2734

" مادر زمین در حال یک دگرگونی و تحول

عظیم و بی سابقه است "

یک پاکسازی عمیق اخیرا بر روی زمین صورت گرفته است . مادر زمین در حال انجام این پروژه

بزرگ‌ است . در این تحول :

* زنگ بیداری و آگاهی*

برای عده ای نواخته خواهد شد ، این تحول از نوع بیداری های معنوی و پاکسازیست .‌

و در عین پیامدهای فیزیکی نیز در زمین اتفاق خواهد افتاد .

با مادر زمین در دریافت انرژی هایی " هماهنگی و عشق " همراستا و پذیرا باشید . به او اعتماد کنید بارها این نکته را یادآوری کردیم . که تنها روی “خود” و “آرامش درونی” خود متمرکز باشید.

زمین در حال یک “دگرگونی” بی سابقه ای است .

و انسان دانا وظیفه دارد با تغییر در شیوه ها و سبک عادات و روش زندگی خود با زمین که خانه ی واقعی اش است سازگار شود. این سازگاری

پیامدهای شیرینی برای انسانهای که در تحولات با زمین همراه می گردند و تغییراتی در خود و زندگیشان ایجاد می کنند . برایشان به ارمغان

خواهد آورد . اندیشه های کهنه ، ناکارآمد و منسوخ گذشته را به دور بیندازید ، نو شویید .

طوری دیگر بیندیشید . از زاویه ای دیگری به

دنیا ، به زندگی و ... بنگرید .

به قول سهراب عزیز :

چشم ها را باید شست .‌

دیدگاه تان را تغییر بدهید .

از طرفی این تحولات بر روی ساختارهای منفی

نیز بی تاثیر نیست .‌ ساختارهای منفی بشدت در حال ایجاد و تولید اخبار و انرژی های منفی مانند: ایجاد اتش سوزی ها، ایجاد و وانمود کردن به جنگ، انتشار اخبار انواع بیماری از جمله کروونا و.... هستند.

بر تغییرات اساسی ، بر تحولات و پیامدهای نیکو

متمرکز شویید . با تغییرات هماهنگ و همسو باشید . و ارمغان این تغییرات را درونا دریافت .‌

و به رشد و تعالی خویش در جذب آگاهی و بیداری تلاش و همت بگمارید.  

👌لطفا :

توجه تان را از روی رسانه ها و اخبار بر دارید!  یا لااقل کمتر تمرکز کنید .‌یک ساختار ذهنی قدیمی

و ناکارآمد اخیرا بطور کامل شکسته شده است . و ساختارهای جدید کیهانی در حال متولد شدن هستند .‌ برای دریافت و پذیرش این ساختارهای

جدید کیهانی پذیرا باشید .‌ با خالی کردن ذهن

خویش از افکار منفی و اندیشه های مخرب گذشته .‌ فراموش نکنید تا زمانی که شما تحت تاثیر رسانه ها و شبکه های اجتماعی قرار میگیرید . بطور ناآگاهانه در حال ایجاد انرژی های خشم، ترس ،‌ مرگ ، نفرت ، انزجار ، ناامیدی ، بد بینی و بد خواهی  و اضطراب  هستید . و همه این هیجانات مانع بزرگی در دریافت انرژی های مثبت و نیک مادر زمین است .

عشق و آرامش را در خود پرورش بدهید . و تسلیم اراده خداوند باشید . اجازه بدهید . وجود

پاک شما به سرزمینی سرشار از عشق ، آرامش ،

امید و پاکی تبدیل شود .

شما پاره ای از خداوند هستید . پاره ای نور

" و نخفت من روحی "

در سرزمین نور و عشق هیچ ترسی وجود ندارد،

همواره در عشق باشید.

همواره در نور باشید .

با نور باشید .

حرفهایی از یک معلم یوگا :

حمیرا حاتمی ❤️❤️❤️

📚

@Dr_shojafarokhi

•┈┈••✾•✒️📚•✾••┈┈•

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ینی این همرو باید بخونیم

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوشمان امد...تشکر

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  
2738