2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.instagram.com/p/B86GE9dHVeE/?igshid=1uoxrm9ry6bkl

صحبتای این دکترم گوش کنین

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2731
.

بعد میگن ایران پیشرفت نمیکنه

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

دروغ که شنیدن نداره

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2738

دوستان لطفا این قضیه جدی بگیرید قبل از اینکه اپیدمی شه و شرایط از کنترل خارج شه.الان انقدری که موندن تو خونه مهمه خریدن ماسک و دستکش نیست. 

بمونید تو خونه بیرون نرید فقط در صورت موارد خیلی ضروری. مهمونی تعطیل. مدرسه تعطیل.بازار و خرید تعطیل. باشگاه و استخر ، کلاس اموزشی و ... تعطیل. حتی کار در صورت امکان تعطیل. 

خرید مایحتاجم محدود کنید به یک روز در هفته اونم یک عضو خونواده  بره بخره بیاد خونه.

دستهاتونم مرتب با اب گرم و صابون به مدت حداقل سی ثانیه و روش استانداردبشویید

با الکل و اگر نبود سفید کننده سطوح و دستگیره و شیر الات خونه مرتب ضد عفونی کنید. 

مواد غذای روباز که قبل خوردن قابل شستشو نیستند بویژه تو شهرهایی که بیماری شیوع داره به هیچ وجه نخورید اجیل بدون پوست، نان، شیرینی، تخمه و ...

از بیرون اومدید منزل  لباسهارو سریع بشویید و خودتون دوش بگیرید 

استرسم نداشته باشید.

تا علایم بیماریو ندید به هیچ وجه بیمارستان نرید.علایمی مثل تب، سرفه خشک بدون خلط، تنگی نفس. تو برخی از مبتلاها هم دو یا یک روز قبل بروز اون علایم تهوع و اسهال دیده شده. 

دوستان مساله جدیه لطفا شوخی و جوکش نکنید. تنها راه حلی که از دست ما برمیاد پیشگیریه. دولت قرنطینه نکرد خودمون دست به کار شیم و اوضاعو تا خطرناک نشده کنترل کنیم 

2706