2737
2739

من که خودمو تو اتاقم قرنطینه کردم

البته اینکه گشا....م هم بی تاثیر نیست😐😷

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ما همش تو خونه ایم😭

پنج دقیقه بعد از تولدتان،اسم و ملیت و دین شمارا تعیین می کنند و شما بقیه زندگیتان را صرف دفاع از چیزهایی میکنید ک خودتان انتخابش نکرده اید!
2728
بخدا اسفند کیف میده همش بری بیرون ولی حالا حبس شدیم توی خونه    

اره من خوشحال بودم امسال بچم مهده راحت میتونم برم بیزون که ابنطوری شد و باشگاهم ثبت نام کرده بودم پولمم از دست دادم

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره

اره والله ولی می ارزه.من که حاضرم تا ۱ ناه دیگه خونه بمونم ولی بچه هام بدبخت نشن چاره چیه عزیزم فقط دعا کنید تموم بشه وهوا گرمتر

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
2738

وای نگو من بچم همش میگه بریم بیرون حوصلم سر میره طفلکی پوسید تو خونه

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
من که خودمو تو اتاقم قرنطینه کردم البته اینکه گشا....م هم بی تاثیر نیست😐😷

من دوسدارم برم بیرون خسته شدم از توخونه موندن.مجردی؟

هوا گرم‌بشه نابود میشه والا من که رعایت نمیکنم بیرون میرم ولی دستم رو مرتب میشورم😁🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
میگن سال آینده هم این ویروس هست باید باهاش زندگی کنیم دیگه نمیتونیم تو خونه حبس کنیم خودمونو🙂

واقعا؟یعنی چحوری باهاش زندگی کنیم؟

2706