2737
2734
عنوان

به نظرتون به شوهرم بگم یا نه

537 بازدید | 36 پست

بابام حالش بد شد بردیم بیمارستان بستری شد چند روز 

حالا فرداش من با شوهرم بحثم شد چون رفته بود دعوا کرده بود اعصابشم خورد بود گفتم چرا خودتو درگیر کردی 

خلاصه ما دیگه حرف نزدیم 

تو این دو روز اصلا حال بابای منو نپرسید وقتی بهش گفتم گفت میخواستم مگه خودمو ببندم جلو خونه مامانت من دیگه هیچی بهش نگفتم 

فرداش پی ام دادم ک میرم ملاقات جواب نداد من رفتم شبش گفتم بیا دنبالم گیر داد ک کی بهت گفته بری خودت رفتی خودت برگرد دیگه شب بود گفتم میمونم صبح میرم بیمارستان 

گفت هر جور راحتی خلاصه ک نیومد 

حالا امروز بابام ترخیص میشه 

نمی‌دونم بهش بگم یا نه ک بیاد 

پیش مامانم خیلی خجالت میکشم اصلا حال بابامو نپرسید 

میگم نکنه بهش بگم نیاد ضایع بشم 

چیکار کنم 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش بگو اگ نیومد بگو واس خانوادت جبران میکنم

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2728

بهش اس بده ک بیا بابام مرخص میشه زشته نیای 

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤

نگو😕

به مامانت بگو بحثتون شده بهش نگفتم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2738

واقعا دلم ازش شکست 

بابام سکته قلبی کرده چند روزه من اعصابم ریخته بهم ناراحت بابامم

ازین ورم ک این حس لجبازیش گرفته 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
اگه براش مهم بود ،وقتی بیمارستان بود می رفت ،شءن خانوادت رو حفظ کن لطفا لطفا

ملاقات اومد روز اولم‌ک گفتم بهش اومد از کارش 

ولی خب دو روز بعدش کدبحثمون شد اینجوری رفتار کرد 

2706