2737
2739
عنوان

جهیزیه خیلی ساده 😁

3216 بازدید | 74 پست

بچه ها اگه کسی بخواد بعدا که ازدواج کنه جهیزیه ساده بگیره مثلا لباسشویی ازین قدیمیا یا یخچال مدل قدیم ظرف وظروفم کم بگیره چون دونفرن فقط لوازم برقی اشپزخونه رو خوب بگیره با تلویزیون معمولی بهش میخندن ؟دونفر ادم میخوان زندگی کنن وسایل کمتر نمیخواد ؟

خدایا داده ونداده ات راشکر

یعنی مهمون براشون نمیاد؟

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه کسی نمیخنده

هرکس هرچی در توانشه میگیره

ولی سعی کن جنس خوب بگیری چ خارجی چ ایرونی

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

نه عزیزم ولی بعدا گرون تر میشه نمیتونی بخری

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
2738

بعد ازدواج عمرا بشه چیزی خرید

پس بهتره برای جهاز یه حداقلی رو بخری

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

قدیمی اخه چرا بگیره اصلا پیدامیشه مگه قدیمیش

خب بنظرم بزرگا واصلیا رو جنس خوب وبه روز بگیره برقی که مث چرخگوشت و سرخکن وفلان اصلا واجب نیست نخره بهتره 

نه؟؟؟

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 
2706