2733
2739
عنوان

هیچ وقت نفهمیدم چرا خواهرشوهرم 😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1217 بازدید | 48 پست

بنده خدا تشکرم میکنه میگی این چرا اینجوریه .خودت فازت چیه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سر کار میرم مامانمم بچه هامو نگه میداره همیشه خواهرشوهرو مادرشوهرم ازم تشکر میکنن میگن ما ممنون خ ...

خیلیم عالی ...

من خودم همیشه تشکر تو زبونم هست وقتی همسرم کاری برا خانوادش یا بچمون انجام میده منم تشکر میکنم

حتی وقتی مثلا همکارم داره تعریف میکنه برا بچش فلان کار رو کرده میگم دستت در د نکنه 

منم زیاد تشکر میکنم از همه البته هنوز خواهر شوهر نشدم اگرم بشم حتمن از اونم بخاطر زحمات و مهربونیش تشکر خواهم کرد

یه پســر دارم شــاه نداره ... يه دختـر دارم تـا نداره ...

واقعا عجیبی ها استارتر

طرف انقدر باشخصیته که معتقده کارایی که خونه برادرش انجام میدی وظیفت نیست و داری لطف میکنی و مدام ازت تشکر میکنه 

بعد جنابعالی مشکوکی بهش؟؟؟ 😐😒🤔

من کاربر قدیمیم، گوشیم سوخت و رمز اون یکی کاربریم رو فراموش کردم و الان کاربری جدید ساختم
2728
2738
👍👍👍👍 خدایا توبه 😂😂😂

کاش یکی هی از من تشکر میکرد😑

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

من وقتی ب مادر شوهرم میزنگم میگه دستت دردنکنه ک زنگ زدی 

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
2706