2737
2734

پسرمن پنجماهس ...ازصبح سرفه خلط دارمیکنه؟بنظرتون چرا؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ماکه کلا قبل ‌‌کرونا هم حای نمیرفتیم. خودتون بچه هاتونو عادت دادید همش بیرون باشن اینه که الان سختشونه

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فقط میبرمش خونه پدر مادرم که یه کوچه بالاترن اونم پدرم میاد دنبالمون.😢

مجبورم یه جور سرگرمش کنم امروز میخوام ببرمش حموم آب بازی واقعا موندم چه کنم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

بچه هاي منم نق ميزنن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738
عین منی

والا بخدا خب همش بیرون بودن الان باید سخت باشه ماکه بچه بیچارم روز خوشونشم جای نداریم ببریمش

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

بازی میکنیم 

کارتون میبینیم

چه میشه کرد باید یه جوری سرگرمشون کنیم دیگه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
ماکه کلا قبل ‌‌کرونا هم حای نمیرفتیم. خودتون بچه هاتونو عادت دادید همش بیرون باشن اینه که الان ...

دختر منم چون همیشه خونه ایم الانم فرقی نکرده براش

بعد از چند ماه دوری از نی نی سایت باز اومدم😃

بمیرم براش نبم ساعتی هست بیدار شده چندبار عطسه کرده و سرفه های خشک خودمم همینم‌ ولی تب نداریم فقط عطسه و سرفه که دمنوش خوردیم بهتر شدیم میترسم ببرمش دکتر اونجا مریض باشه اینم بگیره

الانم ۴ روزه تو خونه هستیم همش بازی میکنم باهاش

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2706