2737
2734
عنوان

شال قشنگه یا روسری

2865 بازدید | 25 پست

من کلا عادت کردم شال بندازم روسری نمیتونم نگه دارم,ولی اصلا تو اینهمه تایپک مربوط به خرید عید ندیدم کسی شال بخره😔 چراا?🤔 روسری امروزی تر از شاله?۲۲ سالمه و فکر میکنم روسری برا سن های بزرگ تره,درسته?

برای اینکه دختر نازم از تنهایی دربیاد یه صلوات میفرستی?😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
روسری قواره دار خوشگله. شال هم قشنگه

قواره دار که اصلا نمیتونم نگه دارم,همش سر میخوره,اکثرا قواره دار میخرن ولی خانوما,چجوری میندازن سرشون🤔 مدل خاصی داره?یا همینجوری ساده 

روسری کوچیک ممکنه مناسب نباشه وبیشتربدرد سن بالاها بخوره،ولی الان همه قواره بزرگ میخرن چون مده ،هم ش ...

الان که میگی به فکر میافته🤔 راس میگی ها از وقتی یادمه شال انداختم,روسری یادم نیست کی خریدم,اینبار روسری بخرم?آخه بلد نیستم چجوری بندازم که شیک و خوشگل باشه,همین جوری ساده بلدم من که اونم هی سر میخوره

قواره دار که اصلا نمیتونم نگه دارم,همش سر میخوره,اکثرا قواره دار میخرن ولی خانوما,چجوری میندازن سرشو ...

باید طرفی رو ک میندازی رو شونه ات رو بلندتر کنی ک وقتی میندازی رو شونه ات . نیوفته . ازپشت سنگینی بندازه

.
2706