2733
2739

قراره بریم برای برادرشوهرم خاستگاری خیلی ازین قضیه بیماری میترسم دلم نمیخواد برم نمیدونم چ کار کنم.کسی خبر داره که مشهد هم کسی گرفته یا نه؟

اره چند نفری گرفتن یه نفرم مرده

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مشهدم نمیدونم کسی گرفته یا نه ولی میدونم انقد سریع منتقل میشه و گسترش پیدا میکنه احتمالا تو همه شهرها تا حالا گرفتن 

صبحم یه خبر خوندم مسافرهای کویتی که اومده بودن مشهد و برگشتن تست هاشون مثبت شده بود

2740
خاطر جمع برو خواستگاری توی شهر ما دونفر مشکوکند مردم عالی به زندگیشون ادامع میدند

مادرشوهرم اصلا نمیفهمه میگه تو اینقد میترسی آخرش میگیری به ماهم انتقال میدی😒

وای چرا پس کسی اعلام نمیکنه

بخاطر اینکه مردم نترسن.مدارسم که تعطیلکردن

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
من مشهدم نمیدونم کسی گرفته یا نه ولی میدونم انقد سریع منتقل میشه و گسترش پیدا میکنه احتمالا تو همه ش ...

وااااای خدایا ببین چند نفر گرفتن که مسافرا تستاون مثبت بوده

اگه قم رو قرنطینه میکردن بقیه مردم بدبخت نمیشدن

اگه مرزای هوایی رو با چین میبستن مثل بقیه کشورا قمم نمیگرفتن که بخوان قرنطینه کنن

2706