2733
2734
بنظرم لباس بپوش وبرواتلیه عکس بگیرکه بعداپشیمون نشی ولی خب مهمون دعوت نکن فقط خانواده خودت وشوهرت با ...

مرسی عزیزم واسه عقدم رفتم اتلیه فعلنم اوضاع اقتصادی بده شاید چندوقت دیگ برم اتلیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حتمااااا لباس عروس بپوش شده یه مهمونی خلوت تو خونه هم باشه لباس بپوش عکس بگیر یه عمر به دلت میمونه&n ...

اولا اینو میگفتم ولی ایقد بلا سرم اوردن ک از هرچی جشنه بدم میاد

حتمااااا لباس عروس بپوش شده یه مهمونی خلوت تو خونه هم باشه لباس بپوش عکس بگیر یه عمر به دلت میمونه&n ...

من نپوشیدم لباس سفید عروس ولی حسرت ب دلم نیست من عجیبم ایا؟؟؟

یا رب نظر توبر نگردد
2738
اخه من ی جشن نامزدی داشتم مفصل بعد ی عقد بی سر وصدا ولی شام دادیم دیگ عروسی نمیخام بگیرم ولی نمیدونم ...

منم جشن عقدم عین عروسی تو تالار بود همه چیزش مثل عروسی بود ولی بااین حال گیر دادن ک عروسی هم بگیرید دوباره جشن گرفتیم . جفت مراسم هم مهمونا بالای ۶۰۰ نفر بودن

اولا اینو میگفتم ولی ایقد بلا سرم اوردن ک از هرچی جشنه بدم میاد

منم سر عروسی خانواده شوهرم‌خیلی اذیت کردن میگفتن برو ماه عسل قم بعد برو سر زندگیت 😐هر روز دعوا داشتیم تا ۶ ماه ولی من چون برام‌مهم بود کوتاه نیومدم گفتم یا عروسی یا ماه فسل خارج از کشور دیدن عروسی به صرفه تره عروسی گرفتن البته با خرج شوهرم ولی اگه ماه عسلم‌میرفتم حتما لباس میپوشیدم الان ناراحتی یه سال دیگه میفهمی چی میگم

2706