2737
2734

نه خودم نه شوهرم نه بچه هام و اینکه میترسم برم خرید و باز هم اینکه هرررجا برم بچه هام وابستن میان باهام مخصوصا پسرم بخاطر این نمیتونم برم اگه خودم میرفتم ماسک و دستکش میزدم میرفتم .حالا چیکار کنم تاحالام اینترنتی نخریدم احساس میکنم گولم میزنن😳حالا چیکار کنم بنظرتون تا عید این مریضی کنترل میشه؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
منم خرید میخواااااااام😢😢😢😢

آره قدر روزایی که همینجوری می‌رفتیم بیرون رو ندونستیم 😭😭

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
لخت که نموندی صبر کن دیگه

بخدا لختم شلوار شوهرم پامه

2706