2737
2734
عنوان

کیا بچه نوزاد دارند بیاند

171 بازدید | 22 پست

چندوقتشه خوابش چجوریه مخصوصا تو شب راستشو بگید چشمش نمیکنیم.توی روز چطور؟

من بچه ام توی ۴ ماهگی هست شبا بعصی وقتا خوبه بعصی وقتا ن وقتی خوبه ۱۲،۱ میخوابه بعد۴ بلند میشه بعدشم ۵ و نیم دقیقا بلند میشه دیگه تا۷ همش تو خواب وول میخوره،

شبایی ک افتصاح باشه از اول شب تا صبح هر ۱ ساعت بلند میشه وسط شبم بیداری داره.

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

طبیعیه.باید صبور باشی تا درست شه

هنرمندم خیلی مهربونم و عاطفی دوست داشتم سرنوشتم جور دیگه ای رقم میخورد با یه نفری که لیاقتمو داشت ازدواج میکردم.تا آخر عمرم فقط باید تو حسرت، زندگی کنم و بمیرم.خیلی سخته که فقط یکبار حق انتخاب داشته باشی خیلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دختر منم همینطوری بود بعضی شبا دیگه میخواستم بشینم باصدای بلند گریه کنم اما از ۶ماهگی خوب شد الانم ۱۱ماهشه شبا باخودمون میخوابه و صب ساعت ۹یا۱۰ بیدار میشه

تحمل کن خوب میشه 

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
2731

در صمن بچه های شماهم خیلی شیطونند من توی بارداریم  خیلی میخابیدم و ریلکس بودم و اروم بودم و جنب و جوش نمیکردم تا بچه ام اروم بشه ولی نشد چرا

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
در صمن بچه های شماهم خیلی شیطونند من توی بارداریم  خیلی میخابیدم و ریلکس بودم و اروم بودم و جنب ...

ربطی نداره اصلا.. یااینکه سیب بخوری فلان شه یا قران بخونی اروم شه ..اینا ربطی نداره 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

ساعت خوابش مناسب نیستخوابش و تنظیم کن بچه جاش تمیز باشه شکمش سیرباشه نفخ نداشته باشه راحت می خوابه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2740
ژن جنبشی داره لابد مثلا خودت یا پدرش شیطون بودین ؟ یا نزدیکانتون 

هردومون از دیوار راست بالا میرفتیم 

عزیزم دختر منم همینطوری بود بعضی شبا دیگه میخواستم بشینم باصدای بلند گریه کنم اما از ۶ماهگی خوب شد ا ...

بنظرتون باید بچه با پدر مادر بخوابه ؟اخه من بچم زودترمون میخوابه صب هم شیش بیداره اعصابم داغونه 5ماهشه بماند شب واسه شیر بلند میشه

پسرمن ۲۰ اسفند میشه یکسالش نگم برات از ۵۰ روز اول که اومد دنیا چه ها که نکرد همش هم میگفتن کولیکه درصورتی که کولیک نبود از ساعت ۸شب تا ۹صبح کلا بیدار بود گریه میکرد وجیغ میزد کبود میشد نمیخوابید . الانم بعضی شبا خوبه بعصی شبا نه ،  همش تاخود صبح وول میخوره و نق میزنه  طول روز هم خوابش کمه در کل برات بگم من پسرم ماشاالله خیلی اذیتم کرد و همچنان داره اذیت میکنه 

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...