2737
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 81 پست
من که به شوهرم نمیگم بخدا اگه این ۲۰۰ نده کلا ناراحت نمیشم اینجور به غرورم خیلی برمیخوره انگار به گد ...

ولی شوهرت میفهمه ها.پیش خودش نمیگه زن من از کجا میاره خرج میکنه؟؟؟به نظرم میدونه به روت نمیاره

همیشه فکر میکنم نیستم کارهای بدتر از این سرم آوردن یه بار یکی واقعا ازم پرسید تو بچشونی؟

چقدر بیرحمن . مگه تو کاری یا خطایی کردی که اونا بهت توجه نکنن؟☹

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی شوهرت میفهمه ها.پیش خودش نمیگه زن من از کجا میاره خرج میکنه؟؟؟به نظرم میدونه به روت نمیاره

نه خب میدونه که بابام‌بهم پول میده ولی نمیدونه ۲۰۰ میده وگرنه ناراحت میشه کلا میگه نگیر ازشون 

خدایا به امید خودت نه بنده های بیخودت
2731
نه خب میدونه که بابام‌بهم پول میده ولی نمیدونه ۲۰۰ میده وگرنه ناراحت میشه کلا میگه نگیر ازشون 

خب بیخیال اون دویستم نگیر خب.خدا بزرگه.اگه فک میکنی ناراحتی دویستم نگیر

2738
حالا وظیفه پدرت هم نیست بهت پول بده

عزیزم‌نگو وظیفش نی سمت ما همه هوای بچه هاشون دارن خصوصا پدر من که منو انداخت تو این زندگی گه و بی پولی حالا چرا یه نگاه به من نکنه مگه من بچش نیستم

خب بیخیال اون دویستم نگیر خب.خدا بزرگه.اگه فک میکنی ناراحتی دویستم نگیر

اره خیلی ناراحتم دلم میشنکه به چشم یه گدا نگاهم کنن بابا حتی هوای غریبه هارو بیشتر من داره

من اگر جای شمابودم اون ۲۰۹روهم نمیگرفتم ولی خیلی مودب تشکرمیکردم ازکسی توقع نداشته باش بزورنمیشه لزکسی محبتو پول گرفت وقتی انتظارنداری روحتم آرومه پدرته داره لطف میکنه ولی کاش موقع ازدواج بیشتردقت نیکردی و هیچوقت بزور نمیرقتی سر سفره عقد

خدایا اون چیزی که قبلاً میگفتم نه 😞الان برای اتفاق افتادنش لحظه شماری میکنم🙂 خودت جورش کن بهم بچسبه🤲
2706