2733
2734
عنوان

ازدواج

422 بازدید | 33 پست

سلام من نوزده سالمه و یه خاستگار خوبی اومده برام و تا حد خوبی هم رفته جلو. پشت کنکوریم هستم دیگه اگه ازدواج کنم درس نمیخونم. شماهایی که زود ازدواج کردین و درس رو گذاشتین کنار پشیمون نشدید؟ وقتی هم سن و سال هاتون اکثرا مجردن و دارن درس میخونن؟؟؟

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنده دیر ازدواج کردم . بعد دوتالیسانس یه ارشد. خیلی هم راضیم. الان وقت ازدواج نیست. لذت ببر از زندگی. چقدر کودک همسری زیاد شده تو ایران متاسفانه

مائیم که از باده بی جام خوشیم/ هرصبح منوریم و هر شام خوشیم/ گویند سرانجام ندارید شما/ مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم

درود؛ 

بنظر من چند ماه باقیمونده رو خوب برای کنکور بخونید و بعد اگر خواستید ازدواج ...

از الان درس رو کنار نذارید، حتی اگه ازدواج‌ هم کردید نگید نمیخونم، ممکنه بعدا فرصتش پیش بیاد و‌ بخونید

از خواسته های خودتون بخاطر ازدواج‌ نگذرید

مانا باشید🍃🌸

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      

حتما حتما درست رو بخون و نزار کنار ازدواج ک مانع درس نیست من همسنتم سه سال پیش متاهل شدم دوساله عروسی کردم از من میشنوی ول نکن

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
2738

من فک میکنم ۱۹سن کمیه واسه ازدواج چون خودم ۲۹سالمه اینطوری باورم تغییرکرده.دیگه نمیدونم درسته یا غلط امامن بودم درسمو میخوندم مثل تصمیمی که ده سال پیش گرفتم.تازه من همسنام ازدواج کرده بودن همشون من فقط مجرد بودم وهنوزم هستم.

حتما حتما درست رو بخون و نزار کنار ازدواج ک مانع درس نیست من همسنتم سه سال پیش متاهل شدم دوساله عروس ...

شما هم درستو ادامع دادی؟

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊

من یه ساله ازدواج کردم 

الانم دارم درس می خونم

همسرمم خییییلی دوست داره ادامه تحصیل بدم

تازه شما عقد میکنی و هنوز خونه ی باباتی

تا مدت کنکور هم میتونی با همسرت رفت و آمدت و تماس ها تو کنترل کنی که به درست صدمه نخوره

2706