2737
2734
عنوان

تویسرکانی و لر داریم اینجا بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 35 پست
بستگی به خانواده شوهر داره ،،، در کل استاتر تا جایی که میتونه بگیره خوبه ،،نخواد بگیره هم لرها مثل ...

ااااااااااااااااااا پس چرا من شنیده بودم لرا جهاز زیاد می دن ؟ یادمه تو مدرسه هم می گفتن لرا و اصفهانیا زیاد می دن و خیلی براشون مهمه البته این همکارم می گفت ما هر کی دوست داشته باشه خورد خورد برای پسر هم می خرن ولی اینو الان نگفته چند سال پیش صحبت شده بود می گفت 

جنسای مارک براشون مهمه یا فقط زیاد بودن جهیزه ؟

به خودت مربوطه. من شوهرم مال همون منطقه هست. جهیزیه رو ساده و دوتایی خریدیم و احدی اجازه پیدا نکرد حرف بزنه. سیسمونی هم همینطور. شما کار به اونها نداشته باش. بنده و برده کسی نیستی که بخوای به حرف اونها باشی 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ااااااااااااااااااا پس چرا من شنیده بودم لرا جهاز زیاد می دن ؟ یادمه تو مدرسه هم می گفتن لرا و اصفها ...

لرا اصلا اصلا به جهاز دادن برای پسر و دختر اهمیت چندانی مثل اصفهانیا نمیدن ،، 

مثلا اگه پسر تلوزیون و فرش و یخچال و ماشین لباسشویی و گاز رو بهترین مارک بخره دخترم جهازشو متناسب با اون میبره و چیزاشو تکمیل میخره ،،،اگه پسر اینارو کم و کثر بخره دخترم جهاز کم تر میبره ،،ولی هستن کسایی که پسر همه چیو خوب میخره دختر کم میزاره ،،یا برعکسش

😍خدایا شکرت 😍

ساراخانم همکارت ازت خواستگاری کرد؟؟

تعریف کن پس

لطف می کنی برای سلامتی پسرم "همه امید و آرزوم" یک صلوات بفرستی؟ برای سلامتی تو و خانواده ات صلوات می‌فرستم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2731
ساراخانم همکارت ازت خواستگاری کرد؟؟ تعریف کن پس

نه عزیزم اون ازم خواستگاری نکرد همونطور باهام خوبه ولی نمی دونم چرا انقدر دورمه دیروز تو جلسه یه بحثی پیش اومد اون خیلی ناراحت شد یه جورایی برای بار چندم بی احترامی شده بود تو جلسه به همکارا اینم یهو قاطی کرد پاشد گفت من برم بیرون از جلسه نمی مونم همکارا هم همش می گفتن اروم باش پسر منم فقط نگاه می کردم دیدم نه جدی داره می ره بیرون یکی هم دستشو گرفته بود نره ولی من گفتم ااااا اقا نرو بیرون زشته اصن همینو که گفتم زود رفت سرجاش نشست یه لحظه نگاه کردم دیدم یه چند نفر با تعجب دارن منو نگاه می کنن بعد هم که وسط جلسه یه جا راجع به یه کاری از همه نظر پرسیدن جز من و یکی دو نفر دیگه یهو دیدم این نذاشت حرف و عوض کنن گفت چرا از فلانی نپرسیدین نظرش و بپرسید اونا هم پرسیدن اصن نمی دونم چرا این طوری رفتار می کنه با من بعدشم عصرش اومد ازم پرسید ک یورو دارم به نظرت بفروشم یا بزارم بمونه من گفتم نمی دونم اخه چی بگم اگه پولشو نیاز داری بفروش اگه نه فعلا نگه دار باز خودت می دونی و ...