2733
2739
عنوان

یه سوال خانمانه....😕😕

345 بازدید | 25 پست

کسی بخاد پری شه بعد درد پری رو هم داشته باشه مثل کمردردوپادرد بعدلکه بینیم داشته باشه 

شیاف پروژسترون بزاره قط میشه لکه بینیش؟؟؟ینی عقب میوفته و اون شیاف جلوی پریشومیگیره؟؟؟

نه گلم ضرر داره نکن

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ن فکرکنم دردت روزیادتر میکنه

من۱۹سیکلمم ازمایش بتادادم ۱۸۰بود 

دکنرگفت یاحامله ای 

یاماه پیش حامله بودی و باپری دفع کردی این بتا مال اونه

اومدم خونه دیدم درد دارم مثل پری اما کمتر لکه بینیم ک چند روزه دارم بعد ازمایش شدیدترشده بود

شیاف پروژسترون گزاشتم هم لکم قط شد هم دردم نمیدونم حالا 

توروخدا جواب سوال بعدیمم بدین

تا اونجایی که من میدونم نه مگر اینکه حامله باشی من حامله بودم یه ماهی استفاده کردم 

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
2738
تا اونجایی که من میدونم نه مگر اینکه حامله باشی من حامله بودم یه ماهی استفاده کردم 

من لکه بینی دارم خب وقتی شیاف زدم هم دردم قط شد هم لکه هام

ینی این مال حاملگی بوده؟؟؟؟نکنه داشتم بقایا دفع میکردم جلوشو گرفتم باشیاف

من لکه بینی دارم خب وقتی شیاف زدم هم دردم قط شد هم لکه هام ینی این مال حاملگی بوده؟؟؟؟نکنه داشتم بق ...

چرا سرخود استفاده میکنی الان بنظرم یه آزمایش بتا بده خیلی قوین اینا من لکه بینی هام در حد خونریزی بود که قطع کرد اثرشم یه ماه بعدش تو بدنم بود 

چرا سرخود استفاده میکنی الان بنظرم یه آزمایش بتا بده خیلی قوین اینا من لکه بینی هام در حد خونریزی بو ...

بخدا دکترداد گفت فعلا بزن تا دوباره از بتا بدی ببینم اومده پایین یا رفته بالا

اگ بالارفته باشه ک حامله ای اگ پایین باشه ک سقط ماه پیش بوده

حالا بنظرتو کدوم ازایناس؟؟؟

مگه اگ سقط کرده باشم باشیاف لکه ها قط میشن؟؟؟؟

بخدا دکترداد گفت فعلا بزن تا دوباره از بتا بدی ببینم اومده پایین یا رفته بالا اگ بالارفته باشه ک حا ...

نه اتفاقا اگه سقط کرده باشی نباید استفاده کنی که خون لخته نشه🤨چه دکتریه اون من نمیدونم الان بنظرم برو آز بده ببین بتات در چه حالیه 

نه اتفاقا اگه سقط کرده باشی نباید استفاده کنی که خون لخته نشه🤨چه دکتریه اون من نمیدونم الان بنظرم ب ...

خب دادم۱۸۰بود

گفت ۴۸ساعت دیگه تکرارکن بعد معلوم میشه مال سقط بوده یا حامله ای

خب دادم۱۸۰بود گفت ۴۸ساعت دیگه تکرارکن بعد معلوم میشه مال سقط بوده یا حامله ای

اها پس بتات خیلی بالا بوده  خب حامله بودی دیگه الان برو یه از دیگه بده اگه بالا نرفته دیگه شیاف استفاده نکن 

2706