2733
2734
عنوان

بچه هاشوهرم تهدیدکرده...

2839 بازدید | 18 پست

سلام

.صبح بخیر..

تهدیدکرده اگراتفاقی بیفته برابچه هاخودت میدونی...الان مجبورم بادخترم بریم بانک بخاطراین رمزای کوفتی وواریزپول به کارتم همه کارام اینترنتی ان ازطریق اپ..بعدم بایدبریم کوروش خرید..

ی‌جوری حرف میزنه دودازسرم بلندمبشه انگارمن خوشم‌میاددوهفته به زایمانم بابجه کوجیک برم بیرون تواین اوضاع...

سرصبحی اعصابموخوردکرد..خودش تا۱۱شب سرکاره..

همه چیزمونم تمام شده ادم نمیدونه چکارکنه..

این بیشتراعصاب ادموخوردمیکنه واسترس میده..

میگم براخودم‌ماسک ودستکش بزارم کافیه..اخه برادخترم ماسک ندارم..دوسالشه..تازه فردام‌وقت دکتردارم معاینه..میگه نمیخادبری انتطارداره توخونه زایمان کنم

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای خودت ماسک بزاری برای دخترت نه؟مادری یعنی ماسکتو بدی به اون 😐اصلا بیرون نرو چیزی توی اون خونه نیست؟هیچی؟شوخی نیستا یه بیماری کشندس .

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
هرررچی سخت بگیرید بدتره  با رعایت بهداشت زندگیتونو بکنید

من دقیقااین مدلی ام..اون ترسو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2738

خوب انتظار تنها که بیفایدس..میتونه خودش تو خونه بمونه بچه رو نگه داره شما کارتو انجام بدی

نگران نباش عزیزم رفتی بیرون فقط دست خودتو و دخترتو سریع ضدعفونی کن منم دیروز وقت دکتر زنان داشتم با دخترم رفتم 

برای خودت ماسک بزاری برای دخترت نه؟مادری یعنی ماسکتو بدی به اون 😐اصلا بیرون نرو چیزی توی اون خونه ن ...

نه منظورم برادخترم برم بخرم..اخه میگن بچه هانمیگیرن..خاممای باردارضعیفن..برادخترم سرراه میگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب انتظار تنها که بیفایدس..میتونه خودش تو خونه بمونه بچه رو نگه داره شما کارتو انجام بدی نگران نبا ...

دقیقا..

اره عزیزم‌اسپری الکلومیبرم باخودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه منظورم برادخترم برم بخرم..اخه میگن بچه هانمیگیرن..خاممای باردارضعیفن..برادخترم سرراه میگیرم

همه میگیرن عزیزم فیلم بچه های کوچیکم پخش کردن .حتما ماسک داشته باشید .خودت دستکش هم بپوش و دستای بچه هم زود ب زود بشور .فقط در صورتی که خیلی ضروریه بیرون برید

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
منم باردارم و شوهرم اصلا نميذاره منو دخترم از پنجره بيرونو ببينيم چه برسه بريم بيرون

اینم حرفاشوزدودفت..ولی من کارخودمومیکنم دیگه چاره ای ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706