2737
2734
عنوان

بچه ها من خیلی دلم میخواست با خانواده شوهرم اوکی باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 27 پست

یه ماهه؟ 😁😁 من خودم تا چندماه سرسنگین بودم، البته خوش اخلاق و مودبانه رفتار میکردما ولی سختم بود به عنوان فامیل جدید نگاهشون کنم، اومدن شهرمون، رفتیم گشتیم، من همش به شوهرم چسبیده بودم که خودش گفت برو پیش مامانم و جاریات، وای چقدر سخت بود و خجالت میکشیدم. 

الان با مادرشوهر و پدرشوهر بعد دوسال خوب و صمیمیم ولی هنوز با جاریام تو رودربایستی، برادرشوهرامم همینطور 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
وا مگه قرار بود انتخاب اونا باشم؟! یه ماهه عقد کردیم

ولشون کن بابا باور کن اینجوری اعصاب خودت ارومتره منم تو دوران عقد میرفتم خونشون خواهراش میرفتن تو یه اتاق میشستن منم تنها میموندم شوهرمم این کاراشونو دید همشونو شست گذاشت کنار الانم فقط پنجشنبه ها میرم خونه مادرشوهرم یه ساعت میشینم اصلانم محل نمیدم کلیم حرص میخورن😆

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی ها میخوان به اصطلاح گربه رو دم حجله بکشن، بعضیا آدمهایی محبت برداری نیستند هرچی محبتشون کنی بازم می چزوننت یه جوری. شایدم هنوز شناختی به شما ندارند و دست به عصا هستند . به هرحال جز هر دسته ای که هستند بهتره فقط احترامشون رو داشته باشی و محبت اضافی نکنی که بعدا خودت اذیت نشی مطمئن باش خوب که باشی شوهرت اینو در نظر می گیره هنوز خیلی زوده واسه قضاوتشون. امیدوارم اوضاع بهتر بشه

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.

واقعاً چه آدمایی هستید!!! یعنی چی شوهرمو بکشم سمت خودم! یا شوهرم رو ازشون بگیرم یا... 

پسرشونه! سی سال پسر اونا بوده و هست، چند صباحیه که شوهر ما شده!!!! 

واقعاً بعضیا واسه خودشون دشمنی میخرن، حقشونه هر چی خونواده شوهر بهشون میگن! 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
2728
چطوری چیکار کردی  چند سال طول کشید شوهرت رو بکشی طرف خودت

من ۱سالونیمه ازدواج کردم تو دوران عقد خیلی کم محلی کردن شوهرمم خودش میدید کاراشونو و کم کم دور میشد ازشون بعد عروسی دیگه دستم بازتر بود هرموقع اذیتم میکردن نه به صورت چُقُلی ولی درنقش یه ادم مظلوم تمام کاراشونو میگفتم😁و هیچوقت باهاشون جلوشوهرم بد رفتاری نکردم و احترام گذاشتم و اینجوری شد که شوهرم دید من دختر خوبیم و خانوادش بدن و کلا اومد سمت من الان اگه بهش بگی خانوادت یا زنت؟صد در صد میگه فقط زنم

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
وا مگه قرار بود انتخاب اونا باشم؟! یه ماهه عقد کردیم

اوووه.عجله نکن...اره میبینی بعضی خانواده ها دلشون نمخاد واس همون ب عروس زیاد محل نمیدن.درست میشه من گفتم چن ساله داری زندگی میکنی.تومهربون باش خودشون میان سراغت

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
آخ گفتی مامانم چیزی بهم نمیگه ولی خب میبینم براش سواله 

اول      هیچ وقت غر نزن و بد خانواده شوهرت رو نگو دور ترت میکنه ازشون.

دوم       هنو یه ماهه باید با محبت شوهرت رو بکشی سمت خودت تا عروسی شوهرت پیشته غصه نخور اگه درت عمل کنی محبت کنی زرنگ باشی 

بی محلی خانواده شوهر هرگز مهم نیست ولی آزاردهنده است

اول      هیچ وقت غر نزن و بد خانواده شوهرت رو نگو دور ترت میکنه ازشون. دوم   &n ...

وای چقد سختمه چیزی نگم😐

بخدا اونا خیلی خیلی زرنگن من ذره ای احتمال نمیدم بتونم شوهرم رو ب خودم وابسته کنم

2738
وای چقد سختمه چیزی نگم😐 بخدا اونا خیلی خیلی زرنگن من ذره ای احتمال نمیدم بتونم شوهرم رو ب خودم واب ...

اره معلومه که زرنگن ولی تو جلوتری چون تو همیشه با شوهرت محبت راه نفوذته