2733
2739

انقدر این بیماری جدی وخطرناکه که من برای عید نمیخوام بیام ایران.حتی مسافراتی عید کنسل شده.واقعا به مشت دور از جون نفهم این بیماری رو پخش میکنن و دور از جونشون اگر یکیشون بگیره زمین و زمانو فخش میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه مسافرت بهشون خوش میگذره کوفتشون میشه از استرس 😂

ب نظرت کسی که پاشده رفته مسافرت اصلا بیماری رو جدی گرفته که بخاد استرسشم داشته باشه😕

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2731
مادرشوهرم من دو روز پیش دست بچمو گرفته بدون خبر از من و باباش برده بازار کلی هم خوراکی روباز و دست س ...

اوف از دست این مادرشوهرا ! مادرشوهر من دیشب میگه باید منو بررین بازار ها من برا عیدم میخوام خرید کنم منم گفتم والا من که نمیرم من جونمو دوس دارم جوونم فعلا ! شما میخوای خودت برو 

2738

منم خیلی خوشحالم دخترم دانشجویه برگشته خونه صبح هم لارم نیس واسه مدرسه پسرم زود بیدار شم میخوام حالا که همه خونه هستن یه خونه تکونی اساسی بکنم فقط حیف شوهرم نمیزاره از خونه بریم بیرون دنبال یه پیج خوب واسه لباس بچه گانه میگردم خرید کنم کسی نمیتونه راهنماییم کنه

اقا من صبح دیدم یه جوون بیست و پنج ساله از ای سی یو منتقل شده ب بخش انقد خوشحال شدم که نگو فقط انگاز دارم رو ابرا راه میرم😍

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

من شنیدم  که یه تاجر قمی رفته چین و ویروس رو آورده

با اینکه میدونسته تو چین کرو نا هست ولی سود خودش رو ترجیح داده

جوون خودش رو بابت این کارش داد

و البته کشوری رو هم دچار کرد

کاربری سوم منه      سعی میکنم دیگه زبونمو کنترل کنم  
من مطمعنم شیوع ویروس و امار فوتی ها خیلی بیشتراز این حرفاس ک اعلام میکنن ..وگرنه اینجوری یهو ب خودشو ...

اره بابا , مهمترین امتحانای کشوری کنسل شده که تو هیچ شرایطی کنسلش نمیکنن ! عمق فاجعه مشخصه

من مطمعنم شیوع ویروس و امار فوتی ها خیلی بیشتراز این حرفاس ک اعلام میکنن ..وگرنه اینجوری یهو ب خودشو ...

عزیزم قدرت تلقین رو دست کم نگیر باید تعطیل کنن که بیشتر منتشر نشه این طبیعیه

استرس وارد نکنید

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤

واقعا بعضیا شعور ندارن...مگه هر تعطیلی ب معنای خوشگذرونی کردنه این تعطیلی رو دادن ک بمونید تو خونه هاتون و نرید مسافرت ک ویروس پخش نشه 

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!