2733
2739
خب اگر تعطیل نمیشدن خدایی نکرده منتشر میشد باید احتمالات رو در نظر گرفت قطعا اگر صبرمیکردن تا مبتل ...

واای خدا یعنی اینقدر ساده باور میکنید؟؟الان یکماهه تمام ورودی های ایران بازه شک نکن کل کشور درگیره  خودشون هم ازقبل  میدونستن اما دستشون بسته بود برا تعطیل کردن شهر چیشد بعداز جمعه عزیزشون یهو ب فکر تعطیلی افتادن؟؟توروخدا خیلی خوش بین نباشیم..نمیخوام نگران کنم .قصدم اینه بدونین و فک نکنین شهرشماپاک وپاکیزه اس

فقط انگاربرای بعضیهاافتخاره  میگن مانمیترسیم اخرش یه مردنه

اخ اخ اره انقد لجم میگیره دیگه انقد نمیفهمن بابا خودت میمیری به درک به اطرافیانت منتقل میکنی به پدر مادرت منتقل میکنی

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخ اخ اره انقد لجم میگیره دیگه انقد نمیفهمن بابا خودت میمیری به درک به اطرافیانت منتقل میکنی به پدر ...

عوضی هستن بابا ماهم داریم دور وبرمون بزرگترهم عستن ادم چیزی نمتوته بهشون بگه

واای خدا یعنی اینقدر ساده باور میکنید؟؟الان یکماهه تمام ورودی های ایران بازه شک نکن کل کشور درگیره & ...

اصلا همچین فکری نمیکنم ومیدونم که آمارها حقیقت ندارن

ولی با ایجاد استرس ونگرانی جز ضرری که به سیستم ایمنی بدنمون وارد میکنیم چیزی دیگه ای نداره

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤