2737
2739

الان که بهترین راه مبتلا نشدن به ویروس ک. رو. نا رو خوردن گرمیجات اعلام کردن. 

پس ما نه تنها نمی گیریم و نمی میریم بلکه چون همه جا تعطیله و همه خونه نشین شدن تا سال دیگه جمعیت کشور دو برابر میشه😁

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ببخشیدا ی چیزی میخواستم بگم نمیدونم راسته یانه منم شنیدم رابطه بدنو ضعیف تر میکنه فعلا نداشته باشید بهتره!!!!!!

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
بامزه بود جانم اما کجا همه جا تعطیله؟؟؟؟ اتفاقا همه جا بااااازه بجز مدارس

خب خیلی از مغازه دارهای اینجا تعطیل کردن. مدارس و مراکز آموزشی هم خیلیا مدرس و معلمان همه شون که دانش آموز نیستن

ای خدا بالاسری سیل زیر پا کن                                زینه خوب و میره لیش ز هم سوا کن🤷‍♀️
هیچی دیگههههه از فردا دستمال کاغذی هم پیدا نمیشه 😂😂😂😂

نزدیکه عیده خواهر تا دلت بخاد لباس تیکه شده پیدا میشه واسه تیکه کشی😆

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2706