2733
2739
عنوان

وایی این چه وضعیه رفتم مانتو بخرم همش مدلاشون بد بود یا جلو باز

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 50 پست

من ۶۴ کیلو هستم میگم چرا مانتوها سایز من نیستن یا تنگن یا گشاد  ..خواهرم ۵۳ کیلو میگه این مانتوها فقط بدرد همون مانکنها میخوره ...خواهرم ۴۸ کیلو میگه سایزمو پیدا نمیکنم....رفتیم پارچه خریدیم دادیم خیاطی...اینجا ایرانه ولی مدلهارو متناسب با اندام اروپاییها میدوزن...ماها استیلمون فرق میکنه.خوشبحال اونایی که راحت سایزشون پیدا میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر دردِ ماهم هست  حجاب و پوشش مناسب به جهنم  لااقل به همه سلائق احترام بزارن! من ...

اره شیک نیستن استینای زیاده از حد گشاد انگار دامنه😂ان شاالله اگه وقت بشه میدم بدوزن خیاطام که نمیتونن اونیوکه میخوام دربیارن

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت

همه که ماشالا مخالف جلوباز هستن 

پس این خانمایی که جلوباز دوست دارن کجان دیده نمیشن....!  

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
2742
اره ولی اگه از مدلی خوشت میاد بخرش بعد ببر بیرون واست جا دکمه بزنه دکمه بزن بهش من اینکارو میکنم

همین دیگه مدلاش خوشم نیومد جلو بازیشو بیخیال خزن میزنم

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت
اگر خواستی اسم مزون‎هارو بهت بدم  قیمت‎هاشون هم از رنج 300 شروع میشه تا 600

من تبریز هستم

من ۶۴ کیلو هستم میگم چرا مانتوها سایز من نیستن یا تنگن یا گشاد  ..خواهرم ۵۳ کیلو میگه این مانتو ...

اره یکی دوس داشتم ولی تن خوریش افتضاح شد برام طرف سینه گشاد پایین تنک😁

2738
همه که ماشالا مخالف جلوباز هستن  پس این خانمایی که جلوباز دوست دارن کجان دیده نمیشن....!   ...

اره همینو بگو جلو بازیشو میشه درست کرد بقیش زیادی جلفن 

من تبریز هستم

خب میفرستن گیز با پست  

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
بگو

مزون حریران 

مزون ناردوک 

گالری پری یاس 

مزون آناحجاب 

اینا تو اینستا پیج هم دارن سرچ کن ببین از مدلاش خوشت میاد

دقیقن...نمیدونم طبق چه معیاری میدوزن...من معمولن سرشونه ها اویزون و آستینا بلندددد...

وا هر کدوم تنم کردم تنخوریش افتضاح بود فقط دو تا روسری خریدم

2706