2733
2739
عنوان

مامانای مهربون بیاین لطفا

151 بازدید | 39 پست

سلام  پسری یک سال و ده ماهشه هفت روزه از شیر گرفتمش خیلی زیاد بود شیر وابسته بود حتی بدون مم نمیخوابیدالان با این ک هفت روز  میگذره هنوز با نبود سینه عادت نکرده همش از صبح تا شب قر میزنم و مدام گریه میکنه و بهانه میگیره و میگه بغلم کن اصلا هم غذا نمیخوابیدالان شاید دو قاشق  به زور قبلا غذا خوردنش خوب بود از بس بیقراره که خودمم افسرده شدم همش دلم میخواهد باز بهش شیر بدم 

شباهم که به زور میخوانم شبیک سه دفعه بیدار میشه غوغا میکنه و نه نه راه می‌ندازه 

دارم دیونه میشم ترو به خدا کمکم کنین

شبا رو پام که میزان بعد از کلی گریه میخوابه بعد که زمین میزارم باز بیدار میشه 

چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
همه بچه ها همینن..من یکی دوبار خدا ببخشه اروم دعوا کردم گوش داد خوابید شوهرم اصلا کمکم نمیکرداخه

خوب اونجوری بچه اذیت نشد .من شوهرم داد میزد ساکت .بچه میخوابید.ولی یکی دو بار بود بعد اون بچه راحت میخوابید و اروم اینقدرم گریه و اینا نداشت

خوب اونجوری بچه اذیت نشد .من شوهرم داد میزد ساکت .بچه میخوابید.ولی یکی دو بار بود بعد اون بچه راحت م ...

خوب منم بلند میگفتم بخواب  بچم میخوابید اخه خیلی شیر میخورد یعنی عصبی میشدم...شوهرم اصلا کمک نمیداد..برای همین میترسم یکی دیگه بیارم...