2737
2734
عنوان

ازشوهرم وحرفش متنفرشدم بچه هاحق بامنه یااشتباه میکنم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2886 بازدید | 53 پست
 واقعا ..یعنی منوکوچیک نکرده؟حس کردم کوچیک شدم باحرفش

ن بابا 

بی خیال 

مردا همینن اصلا به جزئیاتی که ماخانما دقت میکنیم دقت نمیکنن 

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
ن بابا  بی خیال  مردا همینن اصلا به جزئیاتی که ماخانما دقت میکنیم دقت نمیکنن

خداکنه اینطورباشه عزیزم...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرین بهت دخترچه خوب که تونستی کناربیای...من هرازگاهی میادتوذهنم اززندگی سردمیشم😓امیدوارم قدرمونوبف ...

توهم‌سعی کن با این قضیه کنار بیای عزیزم مهم اینه ک تو الان خانومه خونشی و همه چیزش ماله توعه..امیدوارم

توهم‌سعی کن با این قضیه کنار بیای عزیزم مهم اینه ک تو الان خانومه خونشی و همه چیزش ماله توعه..امیدوا ...

خیلی ممنون گلم..همینطوره ان شالله خوشبخت بشید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2742
الان بدبخت چی گفته مگه!خب زن دومشی دیگ .راستو گفته به دوستش.این ناراحتی داره!! نگفته ک زن دوممه دوسش ...

نه اخه زن دومم یعنی اونوزن اولش میدونه هنوزم نمیگه اون عقدبودبهم خورد..یعنی براش مهم بوده اینجوری حس کردم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فداتشم عشقم..همچنین شما

عزیزمی💖💖

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
نه اخه زن دومم یعنی اونوزن اولش میدونه هنوزم نمیگه اون عقدبودبهم خورد..یعنی براش مهم بوده اینجوری حس ...

بخداا مردا اینقد ساده ان ک به این چیزا توجه نمیکنن مث ما.مردا هر چی میاد تو ذهنشون میگن 

دختری با ارزو های زیبا
بخداا مردا اینقد ساده ان ک به این چیزا توجه نمیکنن مث ما.مردا هر چی میاد تو ذهنشون میگن 

درسته اینوتازه فهمیدم...خیلی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اخه زن دومم یعنی اونوزن اولش میدونه هنوزم نمیگه اون عقدبودبهم خورد..یعنی براش مهم بوده اینجوری حس ...

شاید اشتباه میکنی 

اصلا منظورش اون نبوده 

خیلیا رو دیدم مثلا دوتا دختر دارن  میگن  سه تا زن داریم بشوخی البته 

شاید منظورش دخترتونه از ذوقشه 

جنبه مثبتشو ببین 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
درسته اینوتازه فهمیدم...خیلی

مردا تک بعدین. اصن پیچیده فک نمیکنن. هر چی الان هس رو به زبون میارن فک میکنن. الان اگ بری برای همین حرفش اعتراۻ کنی بهش,تعجب میکنه و اگ کشش بدی اعصبانی میشه چوون اصن تو مخش چنین چیزی ک میگی نیومده

دختری با ارزو های زیبا
شاید اشتباه میکنی  اصلا منظورش اون نبوده  خیلیا رو دیدم مثلا دوتا دختر دارن  میگن & ...

قربونتون برم...بله درسته..ممکنه اینطوری هم گفته باشه..جون شوخ طبعم هست

مرسی عزیزم.💖

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونتون برم...بله درسته..ممکنه اینطوری هم گفته باشه..جون شوخ طبعم هست مرسی عزیزم.💖

خدا نکنه عزیزم 😍

اصلا بروش نیار 

اون داستان تموم شده 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706