2737
2739

بچه هاامشب شوهرم داشت میومدخونه...ی مقداری دیرکردچون مهمون داشتم...بعدبهش زنگ زدم‌گفت کوجه بالایی ام دارم میرسم...بعدتلفنشووحواسش نبودقطع کنه منم عمداقطع نکردم ببینم چیکارمیکنه..بعدصدای ی اقایی اومدگفت بابات بود..شوهرم گفت نه زنم بودبهش میگم‌بابا...اخه به من ودخترم میگه بابا....بعدگفت اره زن دوممه..بعداقاهه خندیدوگفت ماشالله کی وقت کردی شوهرم بحثوعوض کردکه ی دخترم دارم بعدنمیدونم جی میگفتن منم داداشم ایناپیشم بودن قطع کردم وخیلی ناراحت شدم‌وقتی اومدگفتم واقعاکه تواولادروغ گفتی تنهانبودی دوماچراگفتی زن دومم یعنی جی..گفت چی میگفتم میگفتم خیلی معدرت میخوام بچه هاگفت ..ع....ن اول..😓

بعددیدم عصبی میشه پی اشونگرفتم...الان پیشم خوابیده دیگه حالم ازش بهم میخوره مرتیکه یعنی توفکراونه...اخه من احمق مجردبودم اینم سه ماه عقدکرده بودجداشدتوعقد...انقدردنبالم دوییدتازنش شدم....خانوادم مخالف کامل..من الان حس میکنم ضررکردم چرابا پسری مجردازدواج نکردم این بیشعورروچه حسابی اینطوری گفت..

اینم بگم ۸سال طول کشیدتاطلاق بده چون دختررونمیخاست دختره اینومیخواست وبعدم شناسنامه شوپاره میکنه میره چابهاروطلاقشوغیابی میگیره دختره..میگه خانواده دخترمعتادودختردستش کج بوده..مادرشوهرم اینجوری میگفت..ولی الان احساس کردم حسی داشته بهش بااینکه مادرش قسم میخوره دخترباکره بودوایناکلادوباارهمودیدن درحدناهاروشام تواون سه ماه دوبارتنهابودن بقیه ش همه خانواده بودن...

حالااعصابم بهم ریخته منظورشوهرم ازاین حرف چی بود..گفت با ی اقایی اشناشدم ازمحل کاررسوندم خونه ..اخه جه لزومی داشت این احمق بگه زن دومم یعنی توفکراونه...خیلی ازشوهرم‌متنفرشدم بااینگه خیلی همودوست داریم حس حقارت بهم دست داد..بیایدبگیدشمابودیدچه فکری میکردید

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

😔😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا انقد طولانی حوصلم نمیگیره بخونم خواهر    

حالای بارم بخون دوستم

..گناه دارم😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
بز خیال عزیز  خوب بالاخره مردا همینن  میخواسته بگه بله من دوتا زن گرفتم

واقعا

..یعنی منوکوچیک نکرده؟حس کردم کوچیک شدم باحرفش

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه مردا خیلی دلشون میخواد چرت و پرت بگن.حرفش که کلا چرت بوده ولش کن. شاید خواسته پزبده تاحالا دوتازن گرفتم!

درمورد اقاهم شاید راست بگه خوبه زن پیشش نبوده الکی حساس نشو گیرنده

مطمئن باش اونو فراموش کرده و اصلا هیچ حسی بهش نداشته ، چون اگه داشت که طلاقش نمیداد  

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
2740

به هرچی شک دارم اینو مطمئنم الان با خیال راحت خوابیده و خیلی آسودده مثل کوروش کبیر 

و اینکه یه چیزی پرونده بیخیال تو الان بارداری حساسی بیخود درک میکنم 

اونم مرده خواسته جلو همکارش قپی بیاد

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
😔😔

ناراحت نشو ولی یه مثل هست ک میگه 

زن مرده رو زن بده (کسی ک زنش فوت کرده)ولی زن طلاق رو زن نده (کسی ک طلاق گرفته رو زن نده)

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بعد این همه مدت تو فکر اون بودنش بعیده

مردا گاهی از این حرفا میزنن بیخیال

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2706