2733
2734
عنوان

نشستم همینجور گریه میکنم 😢😢😢

1981 بازدید | 192 پست

بخدا دیگه طاقت اینو نداشتیم من از خونه نمیرم بیرون اما شوهرم چی ک سر کار میره هرچیم بگیم ک دستاتو بشور ب صورتت نزن ک باز ممکن از دستش در بره  از صبح هی نگاه شوهرم میکنم نگاه دخترم میکنم گریه میکنم😢😢😢😢یعنی برا منی ک اوایل سال بخاطر انفالانزا ذات الریه گرفتمم خطرناکه؟؟

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
خدایی خیلی زور داره منی که یه عمر قرمه سبزی و قیمه و میرزا قاسمی خوردم بیام تاوان خفاش خوردن یکی دیگ ...

این کامنتو ی جایی دیگم گذاشته بودی😐کاپی نکن 

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اوایل سال چیکار داره به الان!؟

دوستان

کلر، این ویروس رو از بین میبره

کانال پزشکان اورژانس اعلام کرد،محلولی به نسبت ۱واحد وایتکس، ۵تا۷واحد آب درست کنید و

با پنبه یا دستمال، همه جاهایی که احتمال داره ویروسی شده باشه پاک کنید

جاهای پارچه ای مثل مبل هم اگر آلوده شد تا ۹روز با کاور بپوشونید یا بشویید

انشاالله همیشه سلامت باشید

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731
خدایی خیلی زور داره منی که یه عمر قرمه سبزی و قیمه و میرزا قاسمی خوردم بیام تاوان خفاش خوردن یکی دیگ ...

هرچیزه جهنده و پرنده ای میبینن باید بخورن بابا نگهدار شکم لامصبتو ای کارد بخوره اون شکمت 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
نه اوایل سال چیکار داره به الان!؟ دوستان کلر، این ویروس رو از بین میبره کانال پزشکان اورژانس اعلا ...

البته حتما پنجره هارو باز بذارید برا وایتکس

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738

منم تو خونه ام بیرون نمیرم ولی شوهرم هر روز میره سرکار و هیچی هم رعایت نمیکمه. محل کارش هم جای رفت و آمد مسافراست و خیلی شلوغه. نه ماسک میزنه نه دستکش.

هر چی میگم رعایت نمیکنه. بدن اون قویه ولی بدن من خیلی ضعیفه و سریع مریض میشم

دیگه نمیدونم چیکار کنم که بفهمه

.

الهی که خدا آرامش رو به دلهاتون بده
هرچیزه جهنده و پرنده ای میبینن باید بخورن بابا نگهدار شکم لامصبتو ای کارد بخوره اون شکمت 

خیلی حالم بده نمیخام بمیرم 😢😢😢میگن تلفات دو درصده ولی چرا تو ایران همه میمیرن

به هر کی میرسیم این جمله و میشنویم 

بسه دیگه خواهشا

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤

والا ویروس نگرفته ملت خودشون رو با این استرس داغون کردن که.

برخی از مردم کشور ،گاهی خیلی عجیب میشوند!⭕ بی هیچ دلیل موجهی از قوم عرب‌ متنفرند امّا با افتخار به امارات و دُبی می‌روند و پیشرفت‌های ظاهری آنها را به رخ می کشند و یا حتی به عامل و منبع خبریشان (مثل اینترنشنال یعنی شبکه وابسته به دربار سعودی) تبدیل میشوند.⭕روزه نمی‌گیرند!👈 ولی دلشان برای ربنای شجریان تنگ شده .⭕ کورکورانه کورش‌پرست‌ و طرفدار پیامبر ایرانی یعنی زرتشت و یا عرفان‌های کاذب و فرقه های جعلی می شوند! امّا در عین حال تعلّقات مذهبی را مانع پیشرفت می‌دانند!⭕ هرچه میخواهند میگویند و حتی مسئولین مملکت را مورد اهانت قرار میدهند و فحش میدهند در عین حال از فقدان آزادی بیان و وجود خفقان در جامعه سخن میگویند!⭕  میگویند مرگ کسی را نخواهید و شعار مرگ برآمریکا...» باعث مشکلات مملکتمان شده ،اما از ترور هموطنشان توسط شقی ترین آدمها ابراز خوشحالی میکنند و یا در برابر آن سکوت خفت بار اختیار میکنند.⭕ سلبریتی هایش دستمزدهای آنچنانی میگیرند و در عین حال به شرایط اقتصادی کشور معترضند و خود را عاشق مملکت و غمخوار محرومین جلوه میدهند.⭕به سفرهای تفریحی در آنتالیا و اروپا و... می روند و سه برابر تولید ناخالص ملی لوازم آرایشی مصرف می‌کنند ولی سفر رایگان اربعین و هزینه کربلا و مکه و غذای نذری را که عمدتا نصیب محرومین می شود ، اجحاف در حق ایتام و مستضعفین میدانند!⭕به متخصص نبودن برخی مسئولین اعتراض دارند و این در حالی است که خودشان را در باب هر موضوع تخصصی و غیرتخصصی و در همه بخش‌ها و تمام عرصه ها صاحب نظر می دانند و بدون مطالعه کافی در هر زمینه ای به خود اجازه اظهارنظر و سخنرانی می دهند و بر صحت و دقت علمی بودن قطعی همه آنها هم اصرار می ورزند.⭕اخبار دستاوردهای علمی دانشمندان و متخصصین کشور و فرزندان خودشان را می بینند و می شنوند و در زندگی‌شان لمس می کنند، اما یا ناجوانمردانه می گویند غیرواقعی و تقلبی است، یا به رغم تحریم‌ها، حقیرانه می گویند از خارج آورده اند و به نام خودشان ثبت کرده اند  و یا حتی با وقاحت تمام می گویند در رژیم گذشته طراحی و تولید و حالا رونمایی شد.
2706