2737
2734

من خونم تهرانه و خانواده خودم و شوهرم شهرستانن ک خوشبختانه اونجا مریضی سرایت نکرده. حالا از بس میگن باردارا هم بیشتر از بقیه در معرض خطرن از ترس و استرس دارم دیوونه میشم، حالا بنظرتون میتونم برم شهرستان همین هفته سزارین کنم؟ تاریخ حدودی زایمانمم زدن ۴ فروردین، بنظرتون میشه همچین کاری کرد‌؟

اصلا کار درستیه؟ 

بعدا برا بچه مشکل پیش نمیاد‌؟

دو ساله عضوم ولی، سوسابقه دارم، حداقل ۶ بار ترکیدم. 😁

مشکلی که بعیده پیش بیاد

اما امروز شنیدم توی برنامه طبیب گفتن باردارها و کودکان یا نمیگیرن یا خیلی خفیف میگیرن

میخوای برنامشو دانلود کن یا تکرارشو فردا اگر میذاره ببین

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نارسه
🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2740
مشکلی که بعیده پیش بیاد اما امروز شنیدم توی برنامه طبیب گفتن باردارها و کودکان یا نمیگیرن یا خیلی خ ...

برنامه طبیب چیه کی پخش میشه‌؟

اینقدر  حالم بده حال شوهرمم گرفتم بنده خدا

عزیزم اینکه میگن بیماری فلان جا سرایت نکرده جز توهمی بیش نیست همینو میگم که رعایت بهداشت شخصی و حدالامکان بیرون نرو و مهمتر از همه به خودت استرس نده

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی
والا همین الان یه کاربری گفت باردارا نمی گیرن یا اگه بگیرن در حد یه سرما خوردگی ساده اس

والا وزیر بهداشت گفت باردارا و مریضا و سن بالاها

برنامه طبیب چیه کی پخش میشه‌؟ اینقدر  حالم بده حال شوهرمم گرفتم بنده خدا

بشین خونه ات کجا بری حالا 

منم ۲۸ اسفند ژایمانمه جایی نمیرم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2706