2733
2734

سلام فرشته های من پدر شوهرم تازه عمل کرده، منم عقدم چن ماهه ، فردا میخوام برم ولی نمیدونم که چی ببرم خونشون ؟ 

میخواستم غذا بپزم یا بخرم ، ولی راستش خودمم کوفته م و حالم و خوب نیست ؛ حوصله ندارم .. دست خالی میشه برم ؟ 

اگه نه چی ها میبرن برا مریض قلبی ؟ 

من و همه ی خواهرانم توی نی نی سایت، کنار هم ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کمپوت..نکتار از این باکلاس گرونا..میوه های شیک وپیک..من دیدم کیکم درس میکنن میارن..فرشتگی هم از خودته عسلم 💓💓💓😘

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
2728

من خودم از کمپوت و آب میوه کارخانه ای بدم میاد و برا کسی هم نمیخرم چون مواد نگهدارنده واسه بیمار که بدنش حساسه خیلی بده .به جاش میوه طبیعی میخرم یا آب انار طبیعی میگیرم یا خودم سیب میخرم کمپوت درست میکنم فصل گیلاسم باشه کمپوت گیلاس درست میکنم.حالا که حوصله نداری میوه بخر ببر

2738

خب کمپوت و ابمیوه و اینا نگیر چون زیاد بقیه میخرن.چون این مدت مریضه و ممکنه دست بالشون تنگ بشه گوشت و مرغ بخر.میوه بخر موز و سیب و پرتقال.سبزیجات یه عالم بخر.بزن تو نت ببین چی برای قلب خوبه اونارو بخر وگرنه کمپوت و ابمیوه رو همه میبرن

کمپوت..نکتار از این باکلاس گرونا..میوه های شیک وپیک..من دیدم کیکم درس میکنن میارن..فرشتگی هم از خودت ...

به به ممنونتممممااا ♡♡♡♡

خب کمپوت و ابمیوه و اینا نگیر چون زیاد بقیه میخرن.چون این مدت مریضه و ممکنه دست بالشون تنگ بشه گوشت ...

آهان .. خیلی کاربردی بود .. وای خداروشکر که شماهارو دارم ♡♡♡ 

تو ووهان چين به هر نفر يه كد دادن 

موارد  مشكوك زرد 

مريضاى بسترى قرمز 

ادماى سالم سبز 

بهشون جى پى اس وصله همه رو تو يه اپليكيشن نشون ميده 

حتى سبزها اجازه خروج از منزل ندارن 

فقط برا موارد ضرورى مثل مايحتاج ميتونن از خونه خارج بشن به اندازه نبم ساعت و بيان 

ترخدااااا انقد سهل انگارى نكنيد 

الان ميخوايد تو اين اوضاع بريد تو بيمارستان؟؟؟

چهل و سه درصد از امار مبتلايان چين از سطوح و فضاى بيمارستان بيمارى رو گرفته بودن 

تو ووهان چين به هر نفر يه كد دادن  موارد  مشكوك زرد  مريضاى بسترى قرمز  ادماى ...

عشقم میخوام برم خونه ی همسرم اینا برای عیادت ..  البته ممنونم از اطلاع رسانیت عزیزم ♡

2706