2737
2739
عنوان

دوستان باردار کمک

83 بازدید | 14 پست

دوستان من امروز از عصر پاهایم خیلی خیلی زیاد و رم کردن چیکار کنم نمیدونم چرا انگار دوبرابر شدن یعنی اصلا نمیتونم راه برم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فشارتو بگیر اگه بالا بود حتما برو بیمارستان

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
سریعا فشارتو بگیر ببین رفته بالا؟؟ اگه اره برو اورژانس حتما دفع پروتئین داری. خطرناکه

باشه گلم خودمون فشار سنج نداریم صبح زود برم خونه مامانم بگیرم اونجا

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
از مچ پات یه سری حرکات چرخشی انجام بده چند دقیقه یکبار برای کم کردن ورم خوبه

مرسی گلم 

2738
فشارت بالا نیست؟ نمکو خیلی کمش کن، اب زیاد بخور

آب رو که خیلی زیاد مصرف میکنم فداتشم

این حرکات چرخشیرو روزی چندبار انجام بده تو کلاس بارداری ب ما گفتن

حتما عزیزم مرسی

2706