2737
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

جرا مگه میشناسی منو

نه

اما  همین  که  تو همچین  سایتی  ، این موقع شب  میای  با خانما  تبادل  نظر میکنی ،  اذییت که هیچ  ،من بودم  سم میریختم تو عذات🙂  

بازم  خیلی  دل گنده  و مهربونه، قدرشو بدون🤗

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2731

روایت داریم مردی که زنشو اذیت نکنه مرد نیست 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
من زنم اذیتم میکنه😑

کاش بیاد به مام یاد بده 😶

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2738

اذیت نیستم خیلیم دویش دارم ولی کاش تو طول روز نگام می کرد کاش شبا روشو نمی کرد اونور بخوابه کاش گوشیش عزیز تر از من نبود کاش بهم می گفت دوست دارم کاش  بام تو خونه کمک می کرد چون خسته می شم یکم کمک احتیاج دارم و کاش تو رابطه باهام سرد نبود ولی چه می شه کرد اما خدا می دونه دوسش دارم

نه   اما  همین  که  تو همچین  سایتی  ، این موقع شب  میای  ب ...

آی گل گفتی 👍👍😉

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2706