2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

همین؟تو بیمارستان درمان شدی یا خونه؟بچت چندسالشه؟بعد چندوقت بهترشدی؟شایدم ی مریضی مث انفولانزا بوده ...

كرونا تازهننيومده

تي وي تازه گفته

خيلي وقته ويروس وله تو ايران

چه ساده اين خدا

2742
خب اگر اینطور فرض کنیم ک کار خوده چین هستش ک این ویروس رو ساخت و نشر داد پس اقتصادش چی؟اون همه تلفات ...

خود چين اون ويروس و نساخته

مگه خره بسازه تو كشور خودش و خودش و از ابر قدرتي بياره پايين؟

ايران بود قبو ميكردم چون يه سري خل و چل در راسن

اونجا چينه و 9 روز بيمارستان ساخته  و قدرت اول اقتصاديه

اون يروسم دستكاري شده دست بشره و اگرم عمدي در كار بوده كار چين نبوده كار رقباي چين بوده

چرا بود آخرش ک روز یکم رو نشون داد اینا بود

تو بررسي هاشون خفاش و خوك بود

داشتن ويروس و ميكروسكوپي بررسي ميكردن ارتباط خوك و خفاش بود و يه حلقه ارتباطي به انسان

فيلمش و دارم برم باز ببينم شايد يادم رفته

تو بررسي هاشون خفاش و خوك بود داشتن ويروس و ميكروسكوپي بررسي ميكردن ارتباط خوك و خفاش بود و يه حلقه ...

اینطوری بود؟!  

ببین اولش با روز دوم شروع شد ک اون خانم به همه انتقال میداد آخر فیلم روز اول رو نشون داد ک خودش چجوری گرفته

زندگی یه بازیه، من برای بردن  بازی میکنم :)
2740
اینطوری بود؟!     ببین اولش با روز دوم شروع شد ک اون خانم به همه انتقال میداد آخر فیلم رو ...

بزار برم باز ببينم

اره  فيلم با سرفه هاي زنه و تماس اون مرده شروع شد

برم ببينم حتما خيلي يرفتم ت فكر و نديدم

زنه رفته بود ررستوران عذا خورده بود اينجوري شده بود؟

بزار برم باز ببينم اره  فيلم با سرفه هاي زنه و تماس اون مرده شروع شد  برم ببينم حتما خيل ...

آره زنه رستوران دعوت بود سرآشپز ک دستاش آلوده بود اومد با این عکس بگیره دستشو گرفت انتقال داد

زندگی یه بازیه، من برای بردن  بازی میکنم :)
وای عزیزم،یعنی از دوماه پیش کرو نا بوده تو ایران،پس چرا میگن همش یه هفته ده روزه ک اومده ایران ا ...

فقط هنوز یکم آلودگی هوا یا وایتکس و اسپری گلومون میسوزونه که دمنوش آویشن و بابونه میخوریم خوب میشیم خداروشکر بهتریم خب چون اطلاع نداشتن علائمش هم مثل سرماخوردگی هست

اره ساختن زن ساخت  ولي تا به همه بزنن و ... شد 1 سال

هرچی تاحالا فیلم ساختن که توی اون دنیا به خطر افتاده کلی صحنه سازی �‌کنند و در آخر خودشون یک شخصیت رو به عنوان قهرمان و منجی به بقیه معرفی می کنند توی تمام فیلم ها آخرش همینه موضوع اصلاً بحث امید و این چیزا نیست پیشنهاد می کنم صحبتهای آقای رائفی پور رو که حدوداً ۱۰ سال پیش در رابطه با مستند دجال و مسائل مربوط به اون رو پیگیری کنید

اره ساختن زن ساخت  ولي تا به همه بزنن و ... شد 1 سال

همینطوره خودشون انتی ویروس رو دارن فقط این وسط چالش بزرگی با جون و سلامت و روح و روان مردم بیگناه بازی میکنن و باهاش بیزنس میکنن همین پروسه تولید و توزیع واکسن میدونی چه سودی واسشون داره جدای از اون  ملت خودمون بهم رحم ندارن و بی فرهنگن

چین چه تمهیداتی دید و مردمش با جمعیت ۱و نیم میلیاردی چقدر همکاری کردن تا نسبت به جمعیت تلفات و مبتلایان کمتر باشن.ملت پس فردا هرچی تو مغاازه هاس تخلیه میکنن دقیقا عین فیلما

2706