2733
2739
فایل پی دی افشو ندارید برا منم بفرستید لطفا؟؟

بزن دانلود

https://b-ok.cc/dl/1337184/ad3e5f

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
بابا ملت توهم دارن . من این فیلم رو دیدم یعنی حتی 1 درصد هم به کرو.نا ربطی نداشت . تمام وقایع این فی ...

عه؟منم تحث تاثیر جو بودم متوهم شدم😂😂

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که از یکی دوساعت پیش بی حال شدم و لررزز دارم انگار یه کوه یخ تو پشتمه  😕😕😕😕😕

انفولانزای نوع B الان دو هفتس منو همسرم درگیرشیم

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2731
 چه شایعه هایی که از این فیلم درست نشد .بله این فیلم با توجه به ویروس سارس مربوط به سال 2003 ...

اره من هم به خاطر همین شایعه ها رفتم فیلمش رو نگاه کردم و الکی 2 ساعت وقت خودمو هدر دادم .

2740
بزن دانلود https://b-ok.cc/dl/1337184/ad3e5f

ممنون عزیزم❤

کاش ترجمه فارسی داشت،انگلیسی تسلط ندارم اصلا  

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
مگه شرایط الان چیه گندش میکنید به خدا خودمون باعث گرونی و قحطی میشیم الان ملت سر یه ماسک احتکار میکن ...

قضیه گنده هست...خیلی بدتر از اونیک تصور کنی...

اینجارو با چین مقایسه نکن...اونا با اونهمه قدرت و امکاناتشون و قرنطینه و کلی موارد دیگه دهنشون صاف شده...

بعد ماها رو ببین...هنوز داریم بقیه رو توجیه میکنیم ک بابا خطرناکه بقران...

حالا چند هفته دیگه رو ببین ک گندش درمیاد...اونروزاییو ببین ک تخت نداره بیمارستان و دستگاه تنفسی وجود نداره...وقتی تو تهرانش بعضی بیمارستانا تخت ایزوله ندارن یا اگه دارن دونه دونه اس دیگه ببین چقدر بدبختیم...با عادی نشون دادن قضیه فک نکنید کمکی میکنید..درسته نباید استرس داشت..ولی بااااید رعایت کرد..

درسته به جوونا اسیب نمیزنه و بگیریمم خوب میشیم من نگران مادر پدرمامونم...

2706