2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین؟تو بیمارستان درمان شدی یا خونه؟بچت چندسالشه؟بعد چندوقت بهترشدی؟شایدم ی مریضی مث انفولانزا بوده ...

كرونا تازهننيومده

تي وي تازه گفته

خيلي وقته ويروس وله تو ايران

چه ساده اين خدا

2728
خب اگر اینطور فرض کنیم ک کار خوده چین هستش ک این ویروس رو ساخت و نشر داد پس اقتصادش چی؟اون همه تلفات ...

خود چين اون ويروس و نساخته

مگه خره بسازه تو كشور خودش و خودش و از ابر قدرتي بياره پايين؟

ايران بود قبو ميكردم چون يه سري خل و چل در راسن

اونجا چينه و 9 روز بيمارستان ساخته  و قدرت اول اقتصاديه

اون يروسم دستكاري شده دست بشره و اگرم عمدي در كار بوده كار چين نبوده كار رقباي چين بوده

چرا بود آخرش ک روز یکم رو نشون داد اینا بود

تو بررسي هاشون خفاش و خوك بود

داشتن ويروس و ميكروسكوپي بررسي ميكردن ارتباط خوك و خفاش بود و يه حلقه ارتباطي به انسان

فيلمش و دارم برم باز ببينم شايد يادم رفته

تو بررسي هاشون خفاش و خوك بود داشتن ويروس و ميكروسكوپي بررسي ميكردن ارتباط خوك و خفاش بود و يه حلقه ...

اینطوری بود؟!  

ببین اولش با روز دوم شروع شد ک اون خانم به همه انتقال میداد آخر فیلم روز اول رو نشون داد ک خودش چجوری گرفته

زندگی یه بازیه، من برای بردن  بازی میکنم :)
2738
اینطوری بود؟!     ببین اولش با روز دوم شروع شد ک اون خانم به همه انتقال میداد آخر فیلم رو ...

بزار برم باز ببينم

اره  فيلم با سرفه هاي زنه و تماس اون مرده شروع شد

برم ببينم حتما خيلي يرفتم ت فكر و نديدم

زنه رفته بود ررستوران عذا خورده بود اينجوري شده بود؟

بزار برم باز ببينم اره  فيلم با سرفه هاي زنه و تماس اون مرده شروع شد  برم ببينم حتما خيل ...

آره زنه رستوران دعوت بود سرآشپز ک دستاش آلوده بود اومد با این عکس بگیره دستشو گرفت انتقال داد

زندگی یه بازیه، من برای بردن  بازی میکنم :)
وای عزیزم،یعنی از دوماه پیش کرو نا بوده تو ایران،پس چرا میگن همش یه هفته ده روزه ک اومده ایران ا ...

فقط هنوز یکم آلودگی هوا یا وایتکس و اسپری گلومون میسوزونه که دمنوش آویشن و بابونه میخوریم خوب میشیم خداروشکر بهتریم خب چون اطلاع نداشتن علائمش هم مثل سرماخوردگی هست

اره ساختن زن ساخت  ولي تا به همه بزنن و ... شد 1 سال

هرچی تاحالا فیلم ساختن که توی اون دنیا به خطر افتاده کلی صحنه سازی �‌کنند و در آخر خودشون یک شخصیت رو به عنوان قهرمان و منجی به بقیه معرفی می کنند توی تمام فیلم ها آخرش همینه موضوع اصلاً بحث امید و این چیزا نیست پیشنهاد می کنم صحبتهای آقای رائفی پور رو که حدوداً ۱۰ سال پیش در رابطه با مستند دجال و مسائل مربوط به اون رو پیگیری کنید

اره ساختن زن ساخت  ولي تا به همه بزنن و ... شد 1 سال

همینطوره خودشون انتی ویروس رو دارن فقط این وسط چالش بزرگی با جون و سلامت و روح و روان مردم بیگناه بازی میکنن و باهاش بیزنس میکنن همین پروسه تولید و توزیع واکسن میدونی چه سودی واسشون داره جدای از اون  ملت خودمون بهم رحم ندارن و بی فرهنگن

چین چه تمهیداتی دید و مردمش با جمعیت ۱و نیم میلیاردی چقدر همکاری کردن تا نسبت به جمعیت تلفات و مبتلایان کمتر باشن.ملت پس فردا هرچی تو مغاازه هاس تخلیه میکنن دقیقا عین فیلما

2706