2737
2739

اینطوری که اگه حتی بهم بگم ذره ای حتی ذرررره ای درد نداری برو پاتو بذار اتاق زایمان و بچت به دنیا بیاد دیگه حاضر نیستم طبیعی بیارم ولی اگه بگن اگه بری سزارین کلا میمیری کلا دیگه بعد از عمل مستقیم میری قبرستون به سزارین راضیم...

زایمان طبیعی تحقیر صد درصدیه...خرد شدن استخونه...کاش زمان به عقب برمیگشت...نمیدونم چرا روحم دیگه اون روح قبلی نیست..اصلا از اتاق زایمان که اومدم بیرون یه آدم دیگه ای بودم دیگه...هیچ گذر زمانی هم منو عوض نکرد دیگه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیز دلم چند وقته از زایمانت گذشته منم مثل توام ولی خیلیام راحت بوده براشون

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب
2738
منظورم همونه که گفتم دیگه

منم دقیق نفهمیدم  دردش زیاده یاچه تحقیری

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

عزیزم سزارین هم سختی های خودشو داره دردای خودشو داره.ازطرفی خود زایمان طبیعی اگر قبلش امادگی داشته باشی وبلد باشی چیکارکنی اونقدرام وحشتناک نیست.دوستم یه کلاسایی رفته بود وکلی تحقیق کرد که چیکاراکنه برای زایمانش خیلی ام رااااحت زایمان کرد

2706