2733
2739

میشه اوج فقر فکری و فرهنگی خانومای کشورمون رو فهمید ووقعا متاسقم تاپیک های مزخرف خاله زنکی همیشه پربازدید هستن 90 درصد کسایی که اینجا هستن مشکلات کمبود اعتماد به نفس و عزت نفس و وسواس فکری و کنترل هیجانات دارن من نمیگم خودم عالیم اما واقعا دیگه عمرمو وقتمو با این چیزای بیخود هدر نمیدم جهان چندم زندگی میکنیم ما؟؟ این سایت برای اطلاعات خاصی یا کمک یا بدست اوردن تجربه های مفید بقیس نه اینقدب تاپیک های چرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم از پر بازدیدا خسته شدم

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
2731
2738

یه بارم تاپیکمون پربازدید شد شدیم خاله زنک خدایا شکر

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
اره واقعا هر موقع تاپیک زدم هیچکس کمکم نکرده چون تاپیک خاله زنکی نبوده

همش جاری خواهر شوهر شوهر راه حل های خیلی مزخرفی هم میدن 100 تا نظر بزارن یکیش واقعا مفید باشه تاپیک مراقبت فرزندان بزارین هر روز ی تاپیک تربیت نوجوان بزارین ی تاپیک پزشکی بهداشتی ی تاپیک تحلیل فیلم یا ی موضوع کتاب یا معرفی ی رشته شغل و ایده 

همش جاری خواهر شوهر شوهر راه حل های خیلی مزخرفی هم میدن 100 تا نظر بزارن یکیش واقعا مفید باشه تاپیک ...

دلت خوشه بابا😂😂😂😂

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
خخب هر کس یه طوریه دیگه همه در یه حد نیستن. بنظرم از بالا به بقیه نگاه کردن هم بی فرهنگیه

در یه حد نبودن فرق داره با بی فرهنگی تا اینکه شما این حد رو با چه مقیاسی در نظر بگیرین من نه جغرافیا مد نظرمه ن شغل ن درامد هرکسی خودش و فکرش منظورمه من دیدم ادمی توی بدترین جغرافیا و شرایط اما در حد شرایط خودش از خیلی از کسایی ک اینجا نظر میدن سطح فکری بالایی داره

دلت خوشه بابا😂😂😂😂

دلم خوش نیست اگه خوش بود اینجا چیزی نمیگفتم هرکسی در حد خودش برای افزایش فرهنگمون تلاش کنه مخصوصا خانوما چون بلاخره تایم بیشتری بعدا برای تربیت بچه ها بیشتر از اقایون میزارن

2706