2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با امیر شریفی

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2731
چطور بود کل دورشو رفتین    

کل دوره رو دارم

تا ماه چهارم پیش رفتم بعدش متاسفانه تنبلی کردمو گذاشتم کنار میخوام دوباره از ماه اول شروع کنم

در کل خیلی عالی بود من بعد 2 ماه به یه هدف خیلی بزرگی که داشتم رسیدم زودتر از اونی که فکرشو میکردم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2738
اگه اینطوره چرا ادامه ندادی اخه

نمیدونم

شاید بخاطر اینکه خیلی زود به هدفم رسیدم

البته ناگفته نماند که از دستش دادم متاسفانه

یهو تنبل شدم سرد شدم 

ولی دوباره شروع میکنم

چقدر هزینه کردید بابت دوره ها

الان بیشتر شده

شده دو و نیم میلیون فک کنم

ولی مثلا تو ایام مخصوص مثل بعضی از مناسبتا تخفیف میذاره 

البته قسطی هم میشه خرید که بنظرم بهتره چون شاید یکی ماه اول رو خرید ولی در کل حال نکرد با این دوره 

اونطوری لازم نیس پول کل دوره رو بده

الان بیشتر شده شده دو و نیم میلیون فک کنم ولی مثلا تو ایام مخصوص مثل بعضی از مناسبتا تخفیف میذاره& ...

آهان غیر حضوریه؟یکی از اساتید سه ماه حضوریش سی میلیونه و تضمین صدردرصد میده نمیدونم شرکت کنم یا نه

سلام چطوری میتونم منم شرکت کنم

به دایرکت کلمه پولسازی رو وارد کن شاید یک روز طول بکشه ادمین جوابتو بده لینک کانال رو میگذاره پنج تا فایل یک ساعتی گذاشته ماه دومشم شروع شده البتهvipهستش و سقف تعیین کرده که از یک میلیون تا ده میلیون هر چقدر در توانته واریز کن تا فایلهای ماه دوم رو هم بهت بده خودش که تضمین صددرصد داده 

2706