2737
2734
عنوان

با کدوم روش بهش بفهمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی عزیز دلم بی محلی اینکه تو فکر اینی ک بهش بفهمونی تورو عذاب میده ن اونو...فکرتو درگیر این مسایل ...

آخه خودش خیلی بی غیرته کسی ور اذیت میکنه بعد میگه به درک گفتم که گفتم

2731
آخه خودش خیلی بی غیرته کسی ور اذیت میکنه بعد میگه به درک گفتم که گفتم

خوب توام اذیتش کن محلش نده اتفاقا وقتی خوش باشی خیالتم نباشه بیشتر میسوزه عشق کن واسه خودت یکجوری وانمود کن ک حرفاش و کاراش اصلا اهمیتی برات نداره توام گاهی وقتا ی تیکه بنداز بعد محل نده بیشتر میسوزه تا اینکه فکر این باشی چجوری بهش بفهمونی 

تخمک🤤 هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم 🤨 شنا نمیکنه🏊‍♀️  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو😏😝
2738
الان قطع رابطه هستم ۵ ماهه

خب باهمین فرمون برو جلو.ول کن این حواشی رو.ب زندگیت بچسب.حیف ارامشت نیس بخوای بااین حرفا و کارا خرابش کنی؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
همینکه سایلنت کنی از هزار تا فحش براش بدتره

خیلی بیغیرت و بیخیال ِ 

من قکر نمیکنم این که ۵ ماهه قطع رابطه ام اصلا حتی ناراحتش بکنه 

اوایل عقدمونم ۲ماه ثطع رابطه بودن از دست کاراش اون ۲ ماه هیچی نگفت فقط واسه سیزده بدر جلو فامیلاش میخواست منو ببره بعد ۲ ماه اومد خونه مامانم گفت ببخشید منم رقتم سیزده بدرشونو ساده یودم... الانم براش مهم نیست تا سیزده بدر که جلو فامیلاش نخواد بفهمن با عروسش خوب نیست شاید پیداش بسه ولی من دیگه اون آدم سابق نمیشم نمیرم خیلی پرو و غربتی و بی چاک و دهن ِ

خوشت میاد واسه خودت جنگ عصاب درست کنی؟؟؟

خوشم نمیاد اما حس کن ۳ ساله یکی هی اذیتت کرده الانم که قطع رابطه ام ۵ ماهه مطمئنم اصلا ناراحت نیست 

آدم بعضی وقتا حرصش میگیره وقتی بهترین روزای آدمو زهرمارش میکنن بعد بیخیالی طی میکنن حتی نزدیک عروسیمم گریه مو دریماوردن خواهرشوهرم سره تور وشنلم زنگ میزد باهام تند حرف میزد  دعوا راه مینداخت توی عروسیمم لباس پفی پوشید تاااج گذاشت از من بزرگتر یه هوا شینیون و رنگ موهاشم عین من کرده بود

ب قطع رابطه ادامه بده 

حوصله داریا ولش کن دوباره جنگ درست نکن 

محل سگ نده بهش از همه اینا بهتره

اگرم بهس بگی ک عذاب کشیدی با کاراش کیف میکنه ک اذیتت کرده 

کلا محلش نذار تا بترکه

بنظرم اصلا کاری نکن. اگه قرار شد گله کنی رودررو گله کن. اصلا پیام و اینها نده. خیلی منطقی برخورد کن. تاحرفتم زدی پانشو. بشین و جواب بگیر. یا آشتی کن کدورت تون برطرف بشه که بنوبه خودش بعدم اگه بدتر نکنند یا با پسرشون حرف بزن. ببین چی میشه

2706