2733
2734
عنوان

فیشر مقعد

| مشاهده متن کامل بحث + 21669 بازدید | 55 پست
عزیزم من ۳سال هست روده تحریک پذیر همورویید وشقاق دارم که با یبوست یا اسهال عود میکنه  هلیکوباک ...

ن مثل مداد نیست بیشتره ولی اون اوایل مثل مداد بود الان بهتر شده خداروشکر. 

ن مثل مداد نیست بیشتره ولی اون اوایل مثل مداد بود الان بهتر شده خداروشکر. 

یعنی شما هم یه زمانیی دفع مدادی داشتید؟مبخام بدونم بخاطر هلیکوباکتر هست یا بخاطر تنگی مقعد؟

شما چند ماه مدادی بود؟

هلیکوباکترم ۱۰روز دارو خوردم کافیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی شما هم یه زمانیی دفع مدادی داشتید؟مبخام بدونم بخاطر هلیکوباکتر هست یا بخاطر تنگی مقعد؟ شما چند ...

دکتر تشخیص میده کافیه یا ن... تا زمانی که دکترت دارو داده باید بخوری.  مدادی با خاطر تنگی مقعد هست. شاید 3 ماه اینا مدادی بودم

من ۷ ماهه درگیر فیشر یا همون شقاق مقعدی هستم ک دوبار رفتم دکتر بعد اجابت مزاج تا ۸ ساعت درد داشتم و نمیتونستم حرکت کنم رو به شکم دراز میکشیدم بار دوم‌ک رفتم‌دکتر آنتی فیشر باریج تجویز کردن با محلول ضد عفونی ک باید با آب ترکیبش میکردم و مینشستم داخل ترکیب آب و محلول ضدعفونی. الان تقریبا خوب شدم نباید یبوست شید حتما کاهو بخورید بادام‌زمینی بخوریم صبح ها ناشتا خاکشیر بخورید آب زیاد بخورید آب خنک نباشه

در ضمن من به داخل مقعدم روغن زیتون میزدم و روغن حیوانی

هربار قبل اجابت مزاج روغن بزنید تا نرم باشه مقعدتون و درد نکنه زیاد 

2728
عزیزم من ۳سال هست روده تحریک پذیر همورویید وشقاق دارم که با یبوست یا اسهال عود میکنه  هلیکوباک ...

سلام. وقت بخیر. منم دقیقا مشکل شما رو دارم البته به جز هلیکو باک. لطفا اگر اطلاعاتی دارین کمکم کنید خیلی اذیتم 

همون جای زخم یا کرمک یا.....اگه جای زخم بود الویرا و...مفیده

عزیزم جواب منم میدی لطفا خیلی اذیت میشم

خیلی سخت مدفوع میکنم 

قسمت مقعدم یه چیز گوشای خیلی کوچیک در اومده چیکار کنم 

چیا بخورم

کاش من معلم املای تو بودمو دوستت دارم را برایت املا میگفتمو هی میپرسیدم: تا کجا گفتم ؟!و تو میگفتی : ”دوستت دارم"
2740
هیچی خودت قشنگ میفهمی که دهانه ی مقعدت تنگ شده و موقع دفع اذیتی. هنوزم تنگه کانال مقعدم. ولی شقاقم ب ...

سلام گلم من یک ماه و دو هفته اس عمل بواسیر انجام دادم دکتری که رفتم وقت نمیزاره درست توضیح نمیده معاینات بعد از عمل بیرحمانه انجام میده جونی واسم نمونده میگه باید دو انگشت بزاری تو سوراخ مقعد مرتب اصلا نمیتونم خیلی درد وحشتناکی داره و با یه انگشت مرتب بزارم با وازلین کافیه خوبه ؟ لطفا راهنماییم کنید خیلی ناراحتم اصلا چیزی که دکتر میگه ممکنه بهم اسیب بزنه

😭😭😭😭

استاتر مرسی.عالی بود منم چند سالیه درگیرم خوب میشه و دوباره پیش میاد فکر کنم درونی پاره شده یعنی ای ...

سلام عزیزم چیکار کردید شما خوب شدید؟

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن