2733
2734
عنوان

فیشر مقعد

| مشاهده متن کامل بحث + 21669 بازدید | 55 پست
منم دقیقا ۳ ساله ک درگیرم خوب میشه باز دوباره برمیگیرده ،رفتم دکتر میگه تنگی دریچه مقعد داری بیا عمل ...

ااز کجا میشه فهمید تنگیه مال منم خوب میشه برمیگرده

جواب ابلهان خاموشی است
علائم تنگی مقعد چیه از کجا فهمیدی  چه کار کردی خوب شد

هیچی خودت قشنگ میفهمی که دهانه ی مقعدت تنگ شده و موقع دفع اذیتی. هنوزم تنگه کانال مقعدم. ولی شقاقم با وازلین خوب شد. قبل از دفع وازلین میزدم ک ب زخمم فشار نیاد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی خودت قشنگ میفهمی که دهانه ی مقعدت تنگ شده و موقع دفع اذیتی. هنوزم تنگه کانال مقعدم. ولی شقاقم ب ...

من متوجه نمیشم 

والا مال من تا حالا صد بار خوب میشه دوباره با ی فشار کوچیک برمیگرده

جواب ابلهان خاموشی است
من متوجه نمیشم  والا مال من تا حالا صد بار خوب میشه دوباره با ی فشار کوچیک برمیگرده

شقاق همینجوریه. دوست داشتی وازلین رو قبل از دفع بزن. من 4 یا 5 ماه هر روز قبل از دفع  اینکارو کردم ک خوب شدم. 

2731
شقاق همینجوریه. دوست داشتی وازلین رو قبل از دفع بزن. من 4 یا 5 ماه هر روز قبل از دفع  اینکارو ک ...

عه تا پنج ماه مدام وازلین زدی؟ حتی وقتی خوب بودی؟

منم پس انجام بدم میترسم انقد خوب شه و دوباره عود کنه تا به عمل بکشه😢

جواب ابلهان خاموشی است
عه تا پنج ماه مدام وازلین زدی؟ حتی وقتی خوب بودی؟ منم پس انجام بدم میترسم انقد خوب شه و دوباره عود ...

اره عزیزم. حتی وقتی خوب بودم. خودت ک دیدی چ جوریه با یه سفتی یا تیزی باز برمیگرده. من 5 ماه مدام زدم. بعد دیگه نزدم. فقط زمان هایی ک یبوست شدید میشم باز میزنم. و اینکه مسافرت میرم هم میزنم چون اونجا هم یوبس میشم. در حالت عادی نمیزنم دیگه 

2738

سلام .افرادی که فیشر مقعد دارن بهترین دارو پماد فیشر روزی دوبار فقط قبل زدن پماد با صابون بشورین بعد پماد بزنین فقط مواظب باشین اگر زدن پماد با رابط مقعدی اگه فیشر رو افزایش میده با انگشت بمالید و سعی کنین مایعات زیاد بخورین و روزی یک بار تا دوبار تو اب گرم بشینین اگه بتادین بریزین برای ضد عفونی خوبه.یک تجربه که خودم درگیر این درد بودم و خیلی مهمه و میدونم که افرادی که فیشر مقعد دارن چه دردی روتحمل میکنن می خوام بگم تو هیچ نظری ندیدم و واقعا دعام میکنین .زمانی که برای رفع حاجت اقدام میکنین انگشت دست خود را رو نقطه که فیشر قرار دارد بگذارید و کمی فشار دهید که مانع باز شدن در موقع رفع حاجت شود و درد واقعا کمتری احساس میکنین و زودتر خوب میشین و بعد با صابون بشوید و دوباره پماد رو بزنین 

هیچی خودت قشنگ میفهمی که دهانه ی مقعدت تنگ شده و موقع دفع اذیتی. هنوزم تنگه کانال مقعدم. ولی شقاقم ب ...

عزیزم من ۳سال هست روده تحریک پذیر همورویید وشقاق دارم که با یبوست یا اسهال عود میکنه 

هلیکوباکترم دارم 

ازاون ۳ سال به بعد ببخشیدا دفعم باریک و به قطر مداد هست 

اگرم یکم قطورتر بشه شقاق میشم وحس میکنم مقعدم قفله 

شما که تنگی دارید دفعتون نرماله یا باریک به قطر مداد؟

سلام گلم شما برای تنگی مقعد چیکارکردید؟

سلام عزیزم هیچ کاری نکردم. وقتی میوه و آب بخورم و یبوست نباشم اکی هستم اما دوروز دستشویی نکنم سفت میشه و خیلی اذیت میشم. 

عزیزم من ۳سال هست روده تحریک پذیر همورویید وشقاق دارم که با یبوست یا اسهال عود میکنه  هلیکوباک ...

هلیکوباکتری ک باید درمان شه طول درمانش دو هفته هست و حتما درمانش کن چون بمونه دور از جون بیماری بدی میشه. منم داشتم اینو 10 سال پیش و دو هفته دارو خوردم و خوب شدم. 

تنگی رو اگر خیلی تنگ باشه عمل باید کرد اگرم  زیاد تنگ نباشه رعایت و مدارا. وازلین کمک میکنه راحت تر دفع کنی...