2733
2734
شما فکر کنید که الکیه همون چشم سوم شما باز بشه چیزایی میبینید که نمی تونید راحت زندگی کنید

😐😐😐

چشم سوم حس ششمي ها بازه الان!!!😅😅😅😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چش سوم چیه یا خدا

اجازه میدی امضاتو کپی کنم؟

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2731
2738

کلا چیزیه که مربوط به چاکراهای انسان میباشد

مثلا اگه زنی از گرم مزاجی شوهرش میناله باید شوهرش بره و چاکراه دومش رو ببنده تا شهوتش کم تر بشه

یا مثلا مردی که احساسی نیست و ادم سردیه باید چاکراه چهارش رو باز کرد

اجازه میدی امضاتو کپی کنم؟

من ازین کر ونا تن سالم دربیارم 😫اجازه داری خودمم کپی کنی😫

یه بسته(( فلفل هندی قرمز )) بزارین تو جیبتون "هروقت هوس کردید برای کسی ((درد و دل کنید)) یه قاشق غذاخوری بریزین تو حلقتون "  من امتحان کردم عالیه   👌👌
من ازین کر ونا تن سالم دربیارم 😫اجازه داری خودمم کپی کنی😫

مرسییییییی❤❤

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
بعد چه جوری باز میشه چقدر طول می کشد

بستگی به اون فرد و میزان تمریناتش داره

مثلا کسی اگر می خواد رزق و روزیش زیاد بشه پول و ثروتش بیش تر بشه باید چاکرا ریشه یا چاکراه اولش باز بشه تا ارتباط قوی با زمین داشته باشه

یعنی این ماجراها راسته

مثلا اگر می خواین شوهرتون احساساتی و عاشقتون بشه باید چاکراه چهارمش یا همون قلبش باز بشه

با تمرینات خاص مثلا گوش دادن یه نوع موسیقی هایی خیلی کمک میکنه

کسی خواست خصوصی پیام بده از طریق تلگرام براش بفرستم

2706