2737
2739
عنوان

حس ششم فوق العاده قوی بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 12970 بازدید | 965 پست
عزیز میشه بهم بگی کنکور رو چیکار میکنم فرهنگیان قبول میشم؟ من بهتر میشم توی کنکور یا پسر داییم؟ &nbs ...

بله قبول میشین تقریبا سطح هاتون با هم نزدیکه و حس میکنم شما بهتر میشین

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

توروخدا به منم بگووووووو 

کی ازدواج میکنم طرفم کیع؟؟

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها ببخشید اگه دیگه جواب نمیدم هرچی حس کردم گفتم اگه یه موقع اشتباه گفتم یا حدسیم درست نبود بازم ببخشید چون از همون اولم گفتم اینا همش حسه و منم که خدا نیستم بازم ببخشید یه دنیا ماچ پس کلتون    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
بچه ها ببخشید اگه دیگه جواب نمیدم هرچی حس کردم گفتم اگه یه موقع اشتباه گفتم یا حدسیم درست نبود بازم ...

اینو جوابم بده بعدبرو 

کی ازدواج میکنم طرفم کیه 

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️
2728

سلام نوشابا جان...میشه بگی من شاغل میشم یا نه؟ منظورم این نیست حتما کار دولتی باشه..مثلا حرفه ای رو شروع کنم و پول دربیارم؟

هیچوقت کسی رو  قضاوت نکنید سرنوشت انقدر دنبالتون میکنه تا تو یه کوچه بن بست شما رو تو همون شرایط قرار بده🙂
یکسال و نیم دیگه

منو شوهرم خوشبخت میشیم؟ کی بچه دار میشم بچم پسره یا دختر؟ خواهر بزرگم کی شوهر میکنه و همچنین کوچیکه؟ خدا بهمون داداش میده؟ ممنونت میشم بگی💙

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستید؟🙏
بچه ها ببخشید اگه دیگه جواب نمیدم هرچی حس کردم گفتم اگه یه موقع اشتباه گفتم یا حدسیم درست نبود بازم ...

تورو خدا مال منم جواب بده خواهری خواهش میکنم

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستید؟🙏
2740

منم دوس دارم حدستون رو بدونم میشه واسه من بگید کی ازدواج میکنم؟چنوقت دیگه

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%