2737
2734
عنوان

حس ششم فوق العاده قوی بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 12970 بازدید | 965 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چکار کنم اجی گناه دارم اومدم ازدواج کنم با ی مرد ی عمر زندگی کنم  ک اونم بهم خیانت کرد💔

چطو فهمیدی خیانت کرد؟زنها با عصبی بودن زندگیو‌میبازن .من لوس شدم دو ماه نبودم همین جمعه شوهرمو با دختر از خونه درآوردم .دنیا فهمید اما دوسش دارم.اما اون فقط گف قدرتو ندونستم .فک کنم همو تایم بودنمون ک خیلی بش مطمین بودم دلش دیگ بام نبوده

2731
بابا این دنبال ازدواج مجدده هوسباز

دوسش داری احتمال زیاد اینو میگم چون فک کردم مث منی تاپیکا و نخوندم نظراتم نخوندم .اما اگ خونه مادرتی بدون طرف ممکنه دخترم ببره خونه ن اینکه دوست نداره چون شایذد از تکرر خستس.اگ دوسش داری جذبش کن.اما شوهرت از بس مغرور و خودخواه کاری کرده ک بیای اینجا .ببین مث من نشی اگ میخوایش .البت من بعد گرفتنش با دختره غرورش شکست اما نخواست ک بمونم منم جهازمو جمع کردم و وکالت طلاقمو گرفتم انقددددد تلخه طلاق و از اون بدتر پخش شدن اینکه شوهر بدبختا به بار خواسته خیانت کنه و همه فهمیدم ک نمیفهمیدن ن حقی بم میدا نه ابرو برام میذاشت .میخاست اذیت شم الان دوتایی اذیتیم