2733
2734
عنوان

صلوات تقدیم شهید سامانلو 🌹🌹🌹🌺🦋🦋🦋🦋🦋

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 115 پست
@تابش_مهر     @sakine27     @asma78     @linda76   &nbs ...

عزیزم ۳۰ تافرستادم ببخش خودم شرایط روحیم خوب نیست .

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون . أن شالله سلامت و شاد باشید حاجتتون روا . فردا براتون سوره یاسین میخونم همراه صلوات خدا حاجت رواتون کنه 

بازم مرسی برای حضورتون عزیزم  

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
انشالله حاجت روا بشی 500تا صلوات میفرستم برای منم دعوا کن خیلی بهش احتیاج دارم 🙏🙏🙏

بسیار سپاس مهربونم . حاجت روا شید عزیزم 

براتون صلوات می‌فرستم   

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

عزیزم به نیت آرامش و حاجترواییت دعای توسل می خونم. ان شاالله هرچی خیره برات پیش بیاد 

به خدا اعتماد کن ، خدا راههایی دارد که تو را حیران خواهد کرد. 
ممنون . أن شالله سلامت و شاد باشید حاجتتون روا . فردا براتون سوره یاسین میخونم همراه صلوات خدا حاجت ...

ممنونم عزیزم .برا حالم دعا کن خیلی عصبی شدم .مرسی ازت ❤❤❤❤

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
عزیزم به نیت آرامش و حاجترواییت دعای توسل می خونم. ان شاالله هرچی خیره برات پیش بیاد 

مرسی از مهربونیت 😍😍😍

۳۰۰ تامیخونم عزیزم .التماس دعا.لطفا یه ختم هم برداریم دعا کنیم خدا بهمون قدرت و توان بده این شرایط ب ...

چشم عزیزم 

مرسی از لطف حضورت 

اتفاقا دوستان پیشنهاد کردن برای این شرایط سختی که قرار داریم به ختم خاص برداریم 

به امید خدا در اولین فرصت   

سلام۱۰۰تا صلوات از طرف خودم

۱۰۰تا از طرف دخترکوچولوی نازم میفرستم

۱۰۰ تام از طرف نی نی تو راهی مون😊

تقدیم به شهید عزیز

انشالله حاجتتون روا بشه

برای حاجت دل منم التماس دعا🤲

سلامتی روزی همه بچه های تاپیک❤

سلام۱۰۰تا صلوات از طرف خودم ۱۰۰تا از طرف دخترکوچولوی نازم میفرستم ۱۰۰ تام از طرف نی نی تو راهی مون ...

مرسی مهربونم 

بسیار عالی 

تشکر از لطف پرمحبت شما عزیزم  

2706