2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه میدونی من اعتقادم اینه که چهارسال از جیب  این مردم خرج درس خوندن من شده که توی همچین شرایطی ...

الان همه عصبی هستن مخصوصا دکتر ها

پرستار ها خسته هستن

خیلی اوضاع بدی هست واقعا این چیزا عادی هست و تو این زمان به این چیزا اصلا فکر نکنید

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
منم تا لنگ ظهر میخوابم وقتم اضافه میارم 

شمالازمه بری سرکارکه وقتت پرشه اگه من دوتاکلاس میفرستم وقتم کم می اوردم

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2740
الان همه عصبی هستن مخصوصا دکتر ها پرستار ها خسته هستن خیلی اوضاع بدی هست واقعا این چیزا عادی هست و ...

نه منظورم به اینا نیست.بچه ها ماسک و تجهیزات خواستن مترون بیمارستان برگشته گفته الان جنگه وشما هم سربازید،توی جنگ کشته دادن طبیعیه!واقعا این چه حرفیه؟

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
فدات😍چ انرژی خوبی بهم دادی🙏❤

😚😍

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
نه منظورم به اینا نیست.بچه ها ماسک و تجهیزات خواستن مترون بیمارستان برگشته گفته الان جنگه وشما هم سر ...

واقعا همه چیزو به هم دیگه ربط میدن

اخه یعنی چی!!!

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
عه شیرازی؟راسته ک میگن شیراز و کازرون هم ک رونا اومده؟

از کازرون اطلاعی ندارم اما شیراز اومده

2706