2737
2739
عنوان

تنگی نفس

157 بازدید | 13 پست

سلام شبتون بخیر 

دوستان من پدرم چند وقتی بود سیگار میکشید ینی تازه شروع کرده بود ولی زودم ترک کرد

چند شبه تنگی نفس داره ب طوری ک سه شبه پشت سر  هم از خواب بیدار میشه نفس نفس میزنه

دکتر هم رفته ولی داروهاش ب دردش نخوردن

راهکاری دارین که انجام بده خوب شه و دگ تنگی نفس نداشته باشه؟

ی چیزی ک زود خوبش کنه لطفا بگین خیلی نگرانشم😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها ی سوال دارم.

من یکم آبریزش بینی داشتم،الان نزدیک نیم ساعته چشام داره میسوزه،،یعنی طوریم شده یا ن؟

میشه برای شادی روح 😔مامانم و آبجیم😔.                    صلوات بفرستین؟..😔😔😔.                                          ممنونم🙏🙏❤
2740
بچه ها ی سوال دارم. من یکم آبریزش بینی داشتم،الان نزدیک نیم ساعته چشام داره میسوزه،،یعنی طوریم شده ...

انشالله ک چیزی نیست اگر با ادم مشکوک ب کرو.نا روبوسی کردی یا دست دادی برو دکتر

اگرنه که اویشن بخور و شب قبل خواب قرص سرما خوردگی بخور خوب میشی عزیزم

انشالله ک چیزی نیست اگر با ادم مشکوک ب کرو.نا روبوسی کردی یا دست دادی برو دکتر اگرنه که اویشن ...

ن گلم،ب هیچ وجه ب کسی دست نمیدم و روبوسی نمیکنم..دستامم همش میشورم.

ولی چشام خیلی میسوزه،هم میسوزه هم درد میکنه،انگار توش آشغالی چیزی باشه،اون مدلی میسوزه

میشه برای شادی روح 😔مامانم و آبجیم😔.                    صلوات بفرستین؟..😔😔😔.                                          ممنونم🙏🙏❤